Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa už pripravuje na štart prvého z nových seriálov! Tvárami aj Maštalír či Pomajbo, zahrá si ženu

Kampaň na novinku plánuje televízia spustiť už čoskoro.

Markíza aj Joj majú v talóne hneď niekoľko pripravovaných seriálov, pričom medzi prvými chcú obe uviesť komediálne projekty. Kým Joj v polovici januára odštartuje Prázdniny, Markíza sa rozhodla pre štart komediálnej novinky Divoký Zapadákov.

Televízia sa už aktuálne pripravuje na spustenie kampane k seriálu, avizuje ju čoskoro. Za sebou má nakrúcanie upútaviek, ktorú podobne ako pri predchádzajúcich komediálnych projektoch Horná Dolná či Atletiko Cvernofka postaví na známych tvárach.

Markíza pre Divoký Zapadákov potvrdila ďalšie mená. Do seriálu zlákala napríklad Tomáša Maštalíra, ktorý sám odišiel z jej Búrlivého vína a neskôr sa po čase objavil opäť na Joj v kriminálke Za sklom. V komediálnej novinke si zahrá aj jojkárska stálica Jozef Vajda či Roman Pomajbo, ktorý by sa mal objaviť v ženskej role. Hrať má majiteľku pohostinstva.

Medzi už známymi hercami sú Dominika Kavaschová, Adam Jančina, Michal Kubovčík, Barbora Andrešičová, Daniel Fischer, Gregor Hološka či Tomáš Mischura. Na projekte spolupracuje Dano Dangl, ktorý vedie ako producent tvorivý tím.

Divoký Zapadákov prinesie netradičný žáner komediálneho westernu, ktorý v podobnom čase ohlásila Markíza aj Joj. Televízna dvojka stihla ešte skôr oznámiť prípravu jej westernovej novinky Štyria statoční, na obraz ju však ako prvá priniesť nestihne.

divoky-zapadakov

Anotácia seriálu Divoký Zapadákov
Tešte sa na zabudnutú dedinku plnú svojských postavičiek, vtipných scénok a najmä skvelých slovenských hercov. Dej seriálu sa odohráva v malom mestečku pánubohu za chrbtom, a hoci Zapadákovu môžete vyčítať mnohé, jedno mu uprieť nemožno – žijú tu také zaujímavé postavičky, aké by ste inde ťažko hľadali. Chýbať nemôže obávaný gangster, vyhlásená kráska, ktorá sa vkráda do snov a sŕdc snáď každého „Zapadákovčana“ či veľmi snaživý a málo rešpektovaný šerif.

Čítať viac...
Nahor