Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa už pripravuje na štart ďalšieho projektu: Hlavnými tvárami Šmahelovci!

Miriam Šmahel Kalisová dostáva po skončení Hry o Niké nový formát, účinkovať v ňom bude aj s manželom.

Pred koncom sezóny spúšťa Markíza rad nových projektov. Len pred týždňom odštartovala novú kvíz šou Dobre vedieť!, v pondelok 6. júna spustí zatiaľ tajomnú komediálnu šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany, v stredu 8. júna zas uvedie emotívnu novinku s Janou Hospodárovou Šťastný domov. Na rad však príde aj ďalší nový projekt.

Ako vás už portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval, Markíza chce ešte túto jar spustiť novinku O 10 rokov mladšíSvoje miesto by mala nájsť pred letom v druhom večernom slote v utorky o 21:50. Napriek tomu, že s ňou na obraz príde o niečo neskôr, ako pôvodne v plánoch avizovala, jej ambícia stále platí.

Potvrdzuje to aj aktuálna aktivita televízie, v ktorej tízuje príchod partnerov Šmahelovcov na obraz. Miriam Šmahel Kalisová a jej manžel Martin Šmahel sa majú stať práve tvárami novinky O 10 rokov mladší. Čaká ich tak spoločný televízny projekt.

Novinka O 10 rokov mladší bude zameraná na dvojice, ktoré majú fyzické nedostatky. V šou prejdú veľkou zmenou vizáže. “Manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, kolegovia – prejdú pod odborným dohľadom dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fit trénerov, plastických chirurgov – kompletnou zmenou vizáže a omladnú tak doslova o 10 rokov. Nejde však o klasickú zmenáreň, relácia bude v prvom rade založená na príbehoch ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich rodiny dôstojne žili, ale z istých dôvodov si nemôžu dovoliť investovať do svojho vzhľadu tak ako by chceli,“ avizuje televízia.

https://www.instagram.com/p/BF07lN6uZXF/?taken-by=miriam.smahel

Kalisová zmizla z obrazoviek v júni 2013 po tom, čo otehotnela. Dovtedy moderovala Televízne noviny, po zrušení jej moderátorskej dvojice s Karolom Farkašovským sa presunula do Nočných Televíznych novín. Na obraz sa vrátila v novembri 2014 v relácii Hra o Niké, pričom od tohto roka moderuje aj Reflex. Príležitosť jej Markíza dala aj počas februárovej noci Oscarov. O 10 rokov mladší bude moderovať po tom, čo po roku a pol plánovane končí Hra o Niké.

Registrované logo k šou O 10 rokov mladší
o 10 rokov mladsi

Foto: Instagram, ÚPV

Čítať viac...
Nahor