Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kontroverzná novinka s Danglom pozná dátum štartu: Hypnošou sa však môže objaviť len jednorázovo!

Televízia chce novú šou uviesť už čoskoro.

Markíza pre rok 2018 ohlásila prípravu novej licencovanej šou You’re Back In the Room, ktorá sa mala stať jedným z highlightov tohto roka. Vyzeralo to tak už na predstavení projektov pre tento rok, no nakoniec šumy okolo šou utíchli.

Televízia sa do hľadania ochotných súťažiacich, ktorí by postúpili pod možnosťou finančnej výhry hypnózu v televíznej šou, pustila už na konci minulého roka. Nábor jednotlivcov opäť spustila v marci, kedy už odvážlivcov lákala aj prostredníctvom potvrdeného moderátora, ktorým sa stal Dano Dangl. Portál Mediaboom.sk vás o zámeroch Markízy uviesť túto šou informoval ako prvý ešte vlani v októbri.

Nakoniec však z veľkých plánov pre tento rok zišlo. Markíza sa do výroby novinky s názvom Hypnošou naplno nepustila, podľa našich informácií mohla mať problémy aj s dostatkom súťažiacich. K nakrúcaniu novinky ale predsa len došlo, keď televízia stihla pripraviť aspoň pilotný diel programu. A práve ten by sa mal už čoskoro dostať do vysielania.

Aktualizácia: Markíza už podľa oficiálnych plánov uvedie Hypnošou v slote Chart Show, keď ju odvysiela v stredu o 20:35. Stane sa tak 9. januára. Odvysielať by však mala iba spomínaný pilotný diel, s ktorým si tak vyskúša potenciál šou a odsleduje tiež divácke reakcie. Je možné šou začne promovať počas divácky exponovaných vianočných sviatkov, čím môže vyvolať veľkú zvedavosť. Napriek pôvodnej neistote ohľadom budúcnosti Hypnošou by televízia už teraz0 mala mať v pláne nakrútiť aj pár ďalších častí. Podobne iba s pilotným dielom Markíza uviedla aj inú novinku s Danglom, v ktorej účinkuje aj s Adelou Vinczeovou – Dvaja na jedného.

Štúdiová šou You’re Back In the Room vyvolala vo svete veľký ohlas ale aj vlnu kontroverzie. Súťažiaci sú v nej uvádzaní do stavu hypnózy, v ktorom majú plniť rôzne, často bizarné úlohy. Kritici programu neveria, že sú súťažiaci skutočne zhypnotizovaní a obviňujú tvorcov programu z najatých “hercov”. Televízie po svete tieto úvahy popierajú. Kontroverzný program vyvolal nielen kritiku ale aj veľkú zvedavosť a na rôznych trhoch dosahoval minimálne istý čas rekordnú sledovanosť. Formát You’re Back in the Room sa objavil aj v Amerike, Austrálii, Francúzsku či na Novom Zélande.

Súťažiaci sú do stavu hypnózy uvádzaný pod dohľadom profesionála, v slovenskej šou ním je certifikovaný hypnoterapeut Martin Lajprík. Hypnošou bude rozdelená celkovo do štyroch súťažných kôl a vyvrcholí finálovou disciplínou.

Televízia s Lajpríkom priniesla divákom tento rok aj ukážku, ako bude uvádzanie do hypnózy vyzerať. Urobila tak v Teleráne ešte v apríli tohto roka, čím rovnako naznačovala ambíciu nalákať súťažiacich do novinky.

Čítať viac...
Nahor