Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa snaží zachrániť Búrlivé víno zo všetkých síl! Nasadila veľké promo, mení vysielacie dni

Noví herci, dramatické aj šteklivé obrazy, posuny vysielacích časov, nasadenie na piatok a najnovšie aj veľké emotívne promo. Markíza sa snaží Búrlivé víno udržať pri živote.

Veľký pilier programu lídra stráca na sile. Markíza už od začiatku roka promptne reaguje na každý pokles či výkyv seriálu a zareagovala aj na jeho štvrtkovú tesnú prehru s Divokými koňmi. Televízia vyrobila novú všeobecnú upútavku, ktorá by mala pritiahnuť odídencov späť k Búrlivému vínu.

Na divákov sa snaží zapôsobiť emóciami a spomienkami na to, čo so seriálom prežili. Divákom pripomína aj staršie obrazy zo seriálu, pričom v sprievodnom komentári dáva dôraz na rodinu, ktorú diváci a seriál tvoria, a nezabúda pripomenúť, že Búrlivé víno je ich najobľúbenejší seriál:Každý deň prináša malé radosti aj veľké starosti. Ale všetko sa dá zvládnuť, ak pri vás stojí rodina. Lebo rodina je to najcennejšie! Sledujte Búrlivé víno – váš najobľúbenejší seriál.“ Celým promom sa nesie pieseň od One Direction Story Of My Life. Promo nesie popis „Búrlivé víno – vaša seriálová rodina“.

Nové emotívne promo k Búrlivému vínu

Markíza od novej série priniesla nové tváre, najmedializovanejší bol, samozrejme, príchod Vlada Kobielskeho, s ktorým do seriálu prišla aj ďalšia tvár známa z Paneláku, Ivana Kuxová. Tvorcovia už v závere prechádzajúcej série priniesli drámu, v tej novej očakávanú svadbu zažili Nina a Martin a presťahovali sa do nového domu. Situáciu zas zamotala havária Petra Roznera. Už od budúceho týždňa by sa do deja mal vrátiť aj Marián Mitaš so svojou seriálovou linkou, ktorá by mala prispieť k zatraktívneniu deja. Televízia tiež chystá v piatej sérii retrospektívne obrazy, ktoré už prinášajú Divoké kone. Čo povedali tvorcovia Búrlivého vína o novej sérii pred jej štartom?

Seriálu by mohla pomôcť aj nová programová štruktúra, na ktorú líder nastúpi od marca. Kým pôvodne totiž televízia rátala s vysielaním Búrlivého vína od pondelka do štvrtka, nakoniec ho potiahne aj v piatky a v stredy ho nahradí hudobnou šou Chart Show. Seriál sa tak v posledný deň v týždni nebude prekrývať s Divokými koňmi a časť ich divákov by si mohla nájsť v piatky cestu k dennému seriálu Markízy. Búrlivé víno tak dostane výhodu, keď bude môcť bez vážnejšej konkurencie zaujať silnými dejovými linkami, ktoré dohrá v nasledujúci pondelok.

Okrem snahy predčiť Divoké kone hereckou zostavou či dejom a zaujať odídených divákov Búrlivého vína emotívnou upútavkou, reaguje Markíza na pokles seriálu aj úpravami vo vysielacích časoch. O tom sme už na našom portáli písali dosť, k malým úpravám došlo aj tento týždeň. Nábeh Búrlivému vínu televízia vylepšila definitívnym presunom reklamného brejku pred Počasie, ktoré tak ide pred hlavným programom. Televízia neuspela s pokusom zaradiť Rýchle Televízne noviny po Počasí.

Čítať viac...
Nahor