Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa škandálu nevyhla: Uniklo skutočné meno víťaza Tvoja tvár znie povedome!

Markíze sa vypomstilo nakrúcanie šou s veľkým časovým predstihom, únik mena víťaza znamená pre televíziu veľký problém.

Markíza musela posledné dni riešiť veľký problém. V čase, keď jej kľúčová šou Tvoja tvár znie povedome dosahuje vôbec najhoršie výkony od štartu, unikla z tábora televízie kľúčová informácia.

Napriek tomu, že aj v médiách bola neraz snaha vytvoriť dojem čerstvo nakrúcanej šou, druhá séria Tvojej tváre vznikla už dávnejšie. Podľa našich informácií stihla Markíza vyrobiť záverečný finálový diel uprostred leta. Išla tak do veľkého risku, keď sa mohli na verejnosť dostať citlivé detaily z nakrúcania.

Markíze sa to pritom vypomstilo najhorším spôsobom. Portál Vipstory.sk totiž priniesol pred časom informáciu rovno ohľadom víťaza druhej série šou, keď uviedol, že zvíťazila speváčka Mária Čírová. Tá je jedným z tromfov televízie pre túto sériu.

Napriek, aj keď nepotvrdenému, odhaleniu senzačnej správy sa však informácia ďalej médiami nešírila. Až v týchto dňoch sa jej dotkol týždenník Plus 7 dní, ktorý spomenul, že vďaka vysielaniu zo záznamu uniklo meno víťaza šou, ktorým bude práve Čírová.

Prezradenie víťaza znamená pre televíziu veľký problém. Zo šou sa takto vytráca jeden z dôležitých prvkov, zároveň sa televízii veľmi komplikuje komunikácia súťaže, najmä semifinálového a finálového kola, kde sa už bojuje o postup a samotnú výhru. Ironické komentáre môže televízia očakávať najmä na sociálnych sieťach, v minulosti však neodolala mazaniu nepohodlných názorov a reakcií.

Čítať viac...
Nahor