Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa púšťa do ďalšej šou: Chce vlastné chudnutie!

Súťažiacich hľadala už pred dvomi rokmi, šou doteraz nespustila.

Po niekoľkých šou, ktoré už exkluzívne portál Mediaboom.sk v predchádzajúcich týždňoch odhalil, chystá Markíza ďalší nový projekt. Televízia sa po dvoch rokoch opäť pustila do hľadania ľudí s nadváhou, ktorých chce angažovať do vlastnej verzie šou Extrémne premeny.

Markíza doteraz na hlavnom kanáli či na menšej Doma vysielala zahraničné verzie šou o chudnutí. S americkým formátom stanice ABC Extreme Makeover: Weight Loss Edition šla na obraz ako prvým, a to v januári 2013. Už o pár mesiacov v máji 2013 spustila nábor súťažiacich do vlastnej verzie. Televízia ju dodnes do vysielania nenasadila.

V súčasnosti však opäť spúšťa nábor. Prepája ho priamo so zahraničnými verziami, ktoré vysielala pod názvom Extrémne premeny: Druhá šanca na život. Máte nadváhu, ktorá vám komplikuje život, a neviete čo s tým? Podstúpte náročnú extrémnu premenu a dokážte všetkým, že na to máte! Televízia Markíza vám s pomocou profesionálneho trénera pomôže získať druhú šancu na život! vyzýva Markíza.

Náborová upútavka do šou Extrémne premeny

Podľa informácií portálu Mediaboom.sk rátala televízia s týmto formátom už dlhšie. Momentálne je pripravená do realizácie nových príbehov. Výroba podobnej šou nie je jednoduchá a do vysielania sa tak skoro nedostane. Zachytenie premeny obéznych súťažiacich totiž trvá minimálne niekoľko mesiacov.

Či tak stihne šou Markíza nasadiť v budúcom roku, je otázne. Už teraz je prakticky istá novinka Your Face Sounds Familiar, ktorú bude televízia vysielať pod názvom Tvoja tvár znie povedome. O zakúpení formátu vás portál Mediaboom.sk informoval ešte minulý rok, prednedávnom sme avizovali jeho možné nasadenie pre najbližšiu jar. V rovnakej sezóne by sa mal vrátiť MasterChef, pripravovaná je tiež svadobná novinka a zamýšľaná nová súťažná šou. Pokračovať bude Chart Show, rovnako tak s ďalšími časťami prídu reality formáty Zámena manželiek a Svokra. Televízia má tiež možnosť pustiť sa do tretej série Hlasu Česko Slovenska. Aj Joj pre budúci rok chystá viaceré veľké i nové šou, viac v tomto článku.

Vo vlastnom formáte doteraz nechudla len Markíza. STV na jeseň 2006 nasadila svoju verziu formátu Biggest Loser pod názvom Super Telo, Joj zas šou o chudnutí spracovala kontroverzne, keď ju posadila do prostredia Sihly u rodiny Bučkovcov v šou Slnko, seno, slanina.

Čítať viac...
Nahor