Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa prvýkrát v novom roku dostala cez deň do čela! Večer naďalej dominuje Joj

Vysoko v piatok vyskočila Plus, Dajto úspešne odštartovalo ďalší seriálový maratón.

Markíza sa prvýkrát v tomto roku dostala celodenne do čela. Až na utorok, kedy dosiahla zhodný výkon s Joj, sa zakaždým musela zmieriť s pozíciou trhovej dvojky, tú ale neopustila v hlavnom vysielacom čase.

Tam jej v piatok vlažne uhral nemálo promovaný film Kráska a zviera, ktorý sa dostal len cez 19 %. Od Krúdovcov na Joj, ktorí prekročili 17 %, mierne odskočil stopážou, ratingovo filmy od seba delilo len pár desatín. Večer však pútali pozornosť menšie stanice. Vysoko vyskočila Plus, ktorá s filmom Muž na hrane dosiahla podiel až 9 %, darilo sa aj Dajto, ktoré spustilo ďalší zo svojich seriálových maratónov. Tentokrát siahlo po fantasy žánre so seriálom Kronika rodu Shannara, štyri diely štartovali na podieli takmer 6 %, následne stúpali pod 7 a na takmer 8 %. Prvý deň zakončilo Dajto maratón podielom 7 %. Doma s filmom Navždy v mojom srdci podliezla 5 %, Vtierka Castle na Wau sa hýbala pod 2 a 3 %.

Podvečer bola vpredu Markíza s filmom Andílek na nervy, šla o málo nad 19 %, Joj už skraja roka vyťahuje prvé akvizície získané vďaka žrebu českých filmov, klasika Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách však priveľmi nezafungovala s podielom o málo nad 14 %. So správami opäť Markíza zaostala, Televízne noviny uhrali tesne vyše 26 %, Noviny podliezli 31 %. Boli opäť najsledovanejším programom dňa.

Markíza sa Joj celodenne vzdialila o necelé 2 %, naďalej však očakávane zaostáva za niekdajšími priemernými výkonmi, uhrala 18,5 %. V prime-time Joj predbehla konkurentku vďaka výkonu 21,8 % o viac ako percento.

Čítať viac...
Nahor