Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa pozabudla, namiesto ľavákov dnes oslavuje slonov! Zasmiala sa aj Joj

Televízia začala sviatok slonov oslavovať neskoro.

Aj keď slony svoj Svetový deň oslávili už po štvrtý raz 12. augusta, Markíza si na nich spomenula o deň neskôr. Televízia na svojom Instagrame zavesila pri tejto príležitosti obrázok rozprávkového sloníka Dumba s informáciou, že „dnes“ majú slony Svetový deň. Televíziu na omyl upozornili samotní diváci a pripomenuli, že dnes oslavujú svoj Medzinárodný deň ľaváci, ktorým sa Markíza venovala aj vo svojom Teleráne. Markíza zatiaľ na chybný post nezareagovala a nesprávnu informáciu na Instagrame ponechala.

Pri tejto príležitosti komerčné televízie opäť ukázali, že sa na webe mimoriadne sledujú. Na chybnú informáciu zareagovala rovnako prostredníctvom Instagramu Joj. „Vedeli ste, že Daro Haraksin je ľavák? Dnes je medzinárodný deň ľavákov a tak im prajeme nech nemajú obe ruky ľavé. PS: Niekto sa pomýlil a slony svoj deň dnes nemajú,“ napísala televízia a pripojila hashtag „Záhorská Bystrica“.

Práve na sociálne siete a konkrétne Instagram sa Markíza a Joj v poslednej dobe zameriavajú. Markíza si oficiálny účet na Instagrame založila len v polovici apríla 2015, Joj v podobnom čase obnovila aktivitu na tejto sociálnej sieti, účet vytvorila ešte v roku 2012, no s prispievaním na čas prestala. Markíza má aktuálne vyšší zásah svojich príspevkov, keď ju sleduje 15,7-tisíc užívateľov, Joj má aktuálne 7,8-tisíc sledovateľov. Televízna dvojka až v súčasnosti rozbieha intenzívnejšiu kampaň na Instagram, ktorý začínajú podporovať jej tváre a prezentuje ho prostredníctvom webových aktivít. Markíza sa na svojom Instagrame výraznejšie zameriava nielen na svoje tváre a projekty ale aj svetový šoubiznis.

Čítať viac...
Nahor