Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa poponáhľala: O 10 rokov mladší vráti bleskovo, Šmahelovci do lukratívneho času!

Televízia vyčerpala nakrútené epizódy, po úspechu prvých častí rozbehla výrobu ďalších.

O 10 rokov mladší sa na obrazovku vráti v rekordnom čase. Markíza ukončila vysielanie relácie začiatkom marca po tom, čo minula nakrútené epizódy, no ešte pred tým sa pustila do výroby ďalších častí. Pokračuje v nich aj rozídený pár Šmahelovcov, pričom do vysielania ich nasadí okamžite.

Markíza už v najnovších plánoch informuje, že O 10 rokov mladší vráti do programu od utorka 4. apríla. Po tom, čo jej šou s prvými vydaniami ukázala potenciál, sa z nej pritom rozhodla urobiť svoj hlavný program, keď avizuje jej presun na 20:30. O 10 rokov mladší patrí k jednej z mála úspešných noviniek Markízy posledného obdobia. Výkonnejšia bola šou aj ako dva programy, ktoré dostali väčšiu dôveru v utorky v tomto roku – Šťastný domov a Baby Boom. Práve druhý menovaný program šou nahradí.

Markíza pritom v utorky na 20:30 chce v priebehu apríla nasadiť svoj ťažiskový formát Extrémne premeny Slovensko. Informovala o tom svojich partnerov. Zatiaľ však tento slot obsadí zavedeným formátom, ktorého výkonnosť klesla až po nástupe doku reality šou Baby Boom. Tá so sebou stiahla ku dnu aj O 10 rokov mladší.

Čítať viac...
Nahor