Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa poponáhľa, poznáme dátum štartu Dobré vedieť! Výrobu opäť rozbieha

Televízia sa už rozhodla, kam s novou šou.

Novinka Dobré vedieť!, o ktorej Markíza stále mlčí, pozná ešte pred oficiálnymi informáciami dátum štartu. Televízia sa rozhodla zmeniť svoje pôvodné plány a vytiahne ju skôr.

Markíza podľa našich informácií s Dobré vedieť! podľa prvých plánov rátala najskôr od konca júna v prime-time v rámci špeciálnych vydaní. Nakoniec sa ale rozhodla posilniť sa ňou už v máji.

Dobré vedieť! chce spustiť už v utorok 17. mája a to ako náhradu za Farmu. Novú šou teda nasadí zároveň aj vo štvrtky o 21:45. Televízia tak, zdá sa, mení rozhodnutie, nakoľko na tento čas na záver jarnej sezóny avizovala klientom Zámeny manželiek a Svokry.

Čítajte viac: Všetko o šou Dobré vedieť!

Minimálne nateraz tak formát skúsi etablovať vo večernom čase. Na 18-tu ostáva zaradené Búrlivé víno, ktoré tápe v podpriemeroch. Markíza pritom natáča Dobré vedieť! v rámci tempa výroby ako dennú šou. Po rozhodnutí nasadiť šou už od 17. mája k tomu opätovne nakrúcanie rozbieha.

Markíza v najnovších programových plánoch potvrdzuje exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk ohľadom osadenstva novej šou. Moderátorom sa stane Rastislav Sokol, ako už bolo známe aj zo zákulisných fotografií z natáčania, súťažné tímy povedú stabilní kapitáni Juraj Kemka a Robo Jakab.

Čítať viac...
Nahor