Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa nevzdáva, zintenzívňuje promo na Rodinné prípady! Tie stúpli na úroveň Kukučky

Líder si aj popri najsledovanejšiemu dielu Mojej mamy pripísal zatiaľ najlepší výsledok s náhradou za Kukučku.

Markíza v najbližších týždňoch nechce riskovať ďalší prepad a tak pokračuje vo vysielaní Rodinných prípadov aj naďalej. Tie sa okamžite po nasadení na miesto Kukučky začali prepadávať ešte pod výkony neúspešného denného seriálu, s čím sa ale Markíza nechce zmieriť.

Televízia už druhý týždeň stupňuje upútavanie na seriál, keď vyrába jedno promo za druhým. Okrem upútaviek na samotné epizódy vyrába všeobecné promo a avizuje premiérové časti Rodinných prípadov. Tie zaznamenali po prvý raz až tento týždeň značnejší nárast, keď sa odlepili od hlboko podpriemerných 14 – 15 %. V pondelok sa mali dostať späť cez počiatočných 16 %, v utorok už tesne prekročili 17-tku. Podarilo sa im to napriek novému rekordu šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Udržanie utorňajšieho výkonu by pre Markízu znamenalo návrat tam, kde skončila s Kukučkou. Jej priemerné výkony sa pohybovali okolo 17 %. Pre televíziu boli tak neprijateľné, že seriál presunula na Doma a nasadením Rodinných prípadov chcela posilniť slot. To sa však nestalo.

Joj si vďaka slabej Kukučke mohla poľahky vybudovať silnú divácku základňu pre svoju kuchársku šou. Tá aktuálne dosahuje jeden rekord za druhým, neraz sa dokonca stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa a porazila tak nákladnejšie večerné produkty. Moju mamu aktuálne nahor ťahá rodina Habovcov, ktorých vypadnutie by mohlo nahrať televíznemu lídrovi.

Všeobecné upútavky na Rodinné prípady nasadené v posledných dvoch týždňoch

Čítať viac...
Nahor