Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa nástupu ZOO zľakla: Hornú Dolnú nasadzuje aj dnes, Búrlivé víno odsunie!

Líder sa opäť pohrá s divákmi, program mení zo dňa na deň.

Markíza sa s výsledkom včerajšieho súboja neuspokojila. ZOO napriek silnému výkonu Hornej Dolnej uspela, keď dokázala prilákať pri štarte podobný počet divákov ako pred rokom štart Divokých koní, ktoré bežali bez reklamy a v slabšej konkurencii Búrlivého vína.

Televízia tak nenechá nič na náhodu ani dnes, kedy by ďalšia časť ZOO bežala proti vyčerpanému Búrlivému vínu. Napriek tomu, že Markíza trvá na tom, že je s jeho výkonmi spokojná, seriálu neverí a druhý deň po sebe ho nenechá bežať proti ZOO. Namiesto neho narýchlo zaraďuje programovou zmenou opäť Hornú Dolnú. Robí tak z hodiny na hodinu, pravdepodobne uvedie reprízovú časť.

Čítajte aj: Markíza všetko vyvracia: S Búrlivým vínom je spokojná, túto jar ho nechce skončiť ani presunúť!

Zaujímavosťou je, ako sa televízia vysporiada s nasledujúcim programom. Búrlivé víno totiž z večera neškrtá, odsunúť by ho mala po prvý raz do neskorého času, avizuje ho až na 21:40. Markíza tak krátko po vyjadrení, že s vysielacím časom Búrlivého vína hýbať nebude, mení, nateraz jednorázovo, svoj záväzok. Prekvapením je, že Markíza vysúva Búrlivé víno do času vysielania tureckého seriálu Láska na druhý pokus na Doma, s ktorého cieľovkou sa bude značne prekrývať.

Z programu by nemala zmiznúť ani premiérová šou Vo štvorici po Slovensku vlakom. Nákladný projekt, ktorý pri štarte tretej série prepadol, televízia odsunie, plánuje ho po 22:40.

Čítať viac...
Nahor