Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa môže s návratom Bez servítky poponáhľať: Natáčať už má špeciálne diely!

Niekdajší kuchársky formát lídra by sa späť v jeho vysielaní mohol objaviť už čoskoro.

Jesenná agónia Markízy v podvečernom slote, zdá sa, spečatí návrat kuchárskej šou Bez servítky. Ako sme prednedávnom informovali, líder sa po dvoch rokoch pravdepodobne odkloní od profilovania accessu pôvodnými seriálmi, keď mu počas tejto jesene nezafungoval ani jeden. Už od pondelka skúsi šťastie s novým projektom Majster pekár, s ktorým po dlhom čase vráti do accessu daily šou.

Okrem toho čoraz viac indícií smeruje k návratu dennej šou Bez servítky, ktorá by sa mohla opäť vo vysielaní objaviť hneď v prvých týždňoch budúceho roka. V prípade nasadenia o 18-tej by tak líder zaútočil podobnou zbraňou na šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, s ktorou si dodnes nevie dať podvečer rady.

Markíza už podľa viacerých informácií natáča nové diely Bez servítky. V prípade potvrdenia návratu šou by sa po niekoľkoročnej pauze mohla opäť objaviť na obraze so špeciálom, keď by mala televízia vyrábať špeciálny týždeň so súťažiacimi z Farmy. Bude o chcieť odvysielať čím skôr, kým je o farmárov záujem.

Šou Bez servítky z podvečera Markízy zmizla koncom jari 2013. Televízia len pred časom na poslednú chvíľu predĺžila licenciu na formát, aj keď predtým oň nejavila záujem. Informoval vás o tom exkluzívne portál Mediaboom.sk.

Foto: Bez servítky, farmársky týždeň jún 2012

Čítať viac...
Nahor