Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa Knechtovej ospravedlnila, že zo Superstar vystrihla vysvetlenie kontroverzného hodnotenia! (vystrihnutá pasáž)

Knechtová si urážkou brata niekdajšieho finalistu Superstar vyslúžila poriadnu kritiku, zavarili jej aj televízie, ktoré jej nasledovné ospravedlnenie súťažiacemu už do epizódy nezaradili.

Prvá epizóda SuperVýberu speváckej šou Superstar priniesla bulvárnu kauzu, ktorej hlavnou postavou sa stala nová porotkyňa šou Katarína Knechtová. Tá je už od začiatku svojho pôsobenia v súťaži konfrontovaná s jej svojskými hodnoteniami, pričom posledne ho poriadne prepískla.

Súťažiaceho Tomáša Křížku, ktorý je bratom bývalého finalistu Superstar, Daniela Křížku, po jeho výkone ponížila, keď jeho spevácky výkon spojila s narážkou na jeho intímny život. „Ty si prototyp speváka, ktorý nemá cit a obávam sa, že nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš. Ďakujem,“ hodnotila ostro po jeho výkone v SuperVýbere.

Po odvysielaní tohto hodnotenia sa na Knechtovú začala valiť vlna kritiky. Speváčka sa za svoje slová Křížkovi následne ospravedlnila, pričom však dodala, že tak urobila už počas nakrúcania SuperVýberu. „Sú slová, ktoré človek už nevie vrátiť späť, čo bol aj môj prípad. Bohužiaľ, televízia už neodvysielala túto časť s vysvetlením a ospravedlnením z mojej strany,“ uviedla Knechtová.

Křížka a porota sa totižto zoči-voči stretli ešte raz. Po kontroverznom hodnotení Knechtovej síce súťažiaci odišiel zo štúdia, neskôr sa však pred porotcov vrátil a požiadal ich o vysvetlenie, čo sa vlastne stalo. „Čo sa mňa týka, v žiadnom prípade som ťa nechcela uraziť. Bola to metaforicky podaná správa, že jednoducho mám pocit, že jednoducho nemáš cit. V žiadnom prípade som ťa nechcela uraziť,“ vysvetľovala svoje slová Knechtová. Křížka na to zareagoval, že to hodnotenie ako urážku nezobral.

Táto časť sa už však do samotnej epizódy Superstar a vysielania Markízy a Novy nedostala. Po tom, aká kritika sa na Knechtovú za jej kontroverzné hodnotenie spustila, sa obe televízie kajali a speváčke sa za vystrihnutie jej vysvetlenia ospravedlnili. „Ospravedlnenie a vysvetlenie Kataríny Knechtovej na adresu súťažiaceho sme do epizódy SuperStar nezaradili z dramaturgických dôvodov. Celá situácia nás mrzí a Kataríne sa ospravedlňujeme,“ uviedli spoločne Markíza a Nova. Televízie navyše na kontroverznej pasáži postavili aj promo na danú epizódu Superstar.

Neodvysielaná pasáž Superstar, v ktorej si porota vysvetľuje svoje hodnotenie s Tomášom Křížkom

Čítať viac...
Nahor