Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s veľkým kiksom: Omylom vypustila štvrtkový diel Farmy!

Televízny líder nechcene doprial divákom exkluzívny pohľad na budúcu epizódu reality šou. Môže to ovplyvniť jej výkonnosť.

Štvrtkovú Farmu si diváci mohli pozrieť dopredu. Markíza omylom namiesto odvysielanej utorkovej epizódy zaradila do internetového archívu časť, ktorú pripravuje do vysielania až vo štvrtok. Urobila tak už včera večer, pričom si vzniknutú situáciu nikto nevšimol. Upozornil nás na to čitateľ Mediaboom.sk. Televízia epizódu po upozornení operatívne stiahla.

Pre Markízu by mohla byť uniknutá časť štvrtkovej Farmy na oficiálnom webe problém, a to v prípade, že sa k nej dostali diváci vlastniaci peoplemeter. Nakoľko sa vo vzorke nachádza len okolo 1200 domácností, aj malý odliv divákov stačí na to, aby sa výraznejšie znížila výkonnosť Farmy vo štvrtok.

V prípade, že sa k epizóde majitelia peoplemetrov nedostali, pre Markízu vzniknutá situácia až takým problémom nebude. V tejto časti totiž nedochádza k dôležitým hlasovaniam o voľbe sluhov či duelantov, nedôjde tak k prezradeniu dôležitej informácie.

Čítať viac...
Nahor