Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s veľkým akvizičným úlovkom: Získala dlhoročný multireprízový klenot Joj Kameňák!

S jeho vysielaním Markíza čakať nebude, nasadí ho už tento mesiac.

Kým niektoré akvizície si televízie striedajú, iné sa na ich obrazovkách objavujú prakticky od začiatku. Každá televízia má svoje filmy či seriály, na ktoré nedá dopustiť, keď aj napriek mnohonásobnej repríze im prinášajú stále uspokojivé výkony sledovanosti. O to prekvapivejšie je, keď sa k niektorému z takýchto programov dokáže dostať konkurencia.

Markíza sa pritom najnovšie podaril nemalý úlovok. Získala totižto práva na prvé tri diely komediálnej série Kameňák, ktoré si roky strážila Joj. Kameňáky pritom patrili medzi jej najväčšie akvizičné stálice ale aj posily, keď ich otáčala rovno niekoľkokrát za rok.

Markíza takto skompletizovala celú zbierku Kameňákov. Od štvrtej časti, kedy už na komédii nepracoval Zdeněk Troška, vlastnila práva na vysielanie ona. Dosiaľ tak mala k dispozícii štvrtú a piatu časť. Aj ona pritom Kameňáky využívala veľmi intenzívne, štvrtú časť zreprízovala o 20:30 hneď pár mesiacov po premiére.

Prvé tri diely Kameňákov na Markíze dosiaľ nebežali a tak im televízia verí. Kým Joj už postupne odsúvala najmä prvý diel do druhého večerného pásma, Markíza všetky tri časti vyťahuje do hlavného času na 20:30. Urobí tak už od ďalšieho piatku 15. júna.

Čítať viac...
Nahor