Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s veľkou exotickou reality šou Ostrov nezaháľa: Avizuje ju už čoskoro!

Televízia spúšťa kastingy už budúci týždeň.

Chce ju nasadiť ešte túto jar? Markíza ešte koncom minulého roka prekvapila náborom do veľkej dobrodružnej šou, v ktorej zoberie vyvolených súťažiacich do ďalekej divočiny opusteného ostrova a nechá ich bojovať o najvyššiu výhru, akú aktuálne slovenské šou ponúkajú, 100 000 eur.

Televízia to s natáčaním exotickej novinky myslí vážne a v prípravách nezaháľa. Už teraz totiž organizuje kastingy, v ktorých chce nájsť súťažiacich, ktorí sa na náročnú výzvu podujmú. Prvé prebehnú už o týždeň v piatok a sobotu.

Markíza zároveň začala uvádzať, že šou sa na jej obrazovke objaví už čoskoro. Nasadenie na jar by bolo ale prekvapením, nakoľko v tejto sezóne plánuje podľa viacerých informácií vysielať už siedmu sériu Farmy. Televízia o tom ale zatiaľ mlčí.

Novinka Ostrov by mala priniesť na Slovensko našu pôvodnú verziu celosvetovo známej šou Survivor. Jej základ vznikol v roku 1992 vo Veľkej Británii, prvá televízna séria sa na obrazovku dostala vo Švédsku v roku 1997 pod názvom Expedition Robinson. V roku 2000 prišla šou pod názvom Survivor na americký trh. Vysielala sa už približne v 50 krajinách sveta, mimo iného aj v susednom Česku, kde vznikla jedna séria v roku 2006 pod názvom Trosečník. Zo základu formátu Survivor vznikla aj jojkárska šou Celebrity Camp v roku 2007.

Upútavka na českú verziu šou Survivor (Trosečník)

Termíny kastingov do šou Ostrov
15. – 16.1. Košice, Hotel Dalia 9:00 – 12:00
17.1. Prešov, Hotel Dukla 10:00 – 12:00
29. – 31.1. Bratislava, Hotel Tatra 9:00 – 12:00
5.2. Žilina, Hotel Holiday Inn 9:00 – 12:00
6.2. Banská Bystrica, Hotel Arcade 9:00 – 12:00

O šou Survivor
Hlavným princípom šou je vysadenie súťažiacich na opustenom ostrove na izolovanom mieste v divočine, kde sú rozdelení do kmeňov a bojujú o prežitie a hlavnú výhru. Súťažiaci sa postupne vyraďujú formou hlasovania. Súťaž je okrem iného veľkým sociálnym a psychologickým experimentom, ktorý odhaľuje rôzne typy ľudí, sleduje ich správanie v rôznych podmienkach a okolnostiach.

Čítať viac...
Nahor