Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s Rexom odštartuje aj ďalší seriál: Hlavným hrdinom Ňuchač!

Televízia to večer po čase opäť skúsi s akvizičným seriálom.

Štart slovenského Rexa bude sprevádzať aj akvizičná seriálová novinka. Markíza plánuje vlastného Komisára Rexa uviesť dlhšou úvodnou epizódou končiacou až o 22:10, na ktorú nenapojí premiérové Dobre vedieť! ale ďalší nový seriál.

Nepôjde o slovenskú ale ukrajinskú produkciu, keď si Markíza vybrala sériu z roku 2013 s názvom The Sniffer. Sama jej dáva názov Ňuchač, ako bude volať aj hlavného hrdinu. Jeho prezývka vychádza z mimoriadnej schopnosti – citlivému čuchu, ktorý mu na jednej strane síce komplikuje život, no zároveň dokáže zachraňovať životy. Seriál má celkovo 16 častí a zatiaľ dve série. Patrí medzi populárne vo svojom regióne, zároveň sa dostal aj do ponuky Amazon Prime a s oboma sériami aj na Netflix.

Markíza nasadzuje akvizičný seriál na večer po viacerých prepadákoch, po ktorých zahraničné série vysiela len v noci, cez deň alebo na menších staniciach. Dá sa očakávať, že po štarte sa seriál usadí bližšie k jedenástej hodine.

O seriáli Ňuchač
Volajú ho Ňuchač. Je hrdým majiteľom mimoriadneho čuchu. Vďaka tomu o vás zistí aj to, čo by ste chceli skryť. On je ten, ktorý dokáže nájsť ihlu v kope sena, preto nikdy nepochybujte o jeho schopnostiach. Pravdou však je, že jeho čuch je nielen darom, ale aj prekliatím. Tento chlapík dokáže vďaka svojmu čuchu rozlúštiť ako vyšetrovateľ každú záhadu, no pravdou je, že mu značne komplikuje osobný život.

Čítať viac...
Nahor