Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s novou tvárou O 10 rokov mladší prekvapila: Staví na populárnu speváčku!

Televízia mení koncept relácie, vymieňa aj moderátorov.

Markíza pripravuje novú podobu relácie O 10 rokov mladší. Televízia chystá výraznú zmenu vizuálu aj obsahu, ktorá zasahuje taktiež moderátorské zázemie. Ako už minulý týždeň informovala, v programe končí rozídený pár – Miriam Kalisovú a Martina Šmahela, ktorých prekvapivo nahradí speváčka.

Televízia totiž potvrdila, že novou moderátorkou relácie sa stane populárna Mária Čírová. Markíza mala záujem so speváčkou spolupracovať už dlhšie, nakoniec jej našla rovno vlastný formát. V tomto prípade môže ísť o významnú vzpruhu pre šou, ktorá začiatkom tohto roka ukázala svoj potenciál.

„Je to pre mňa výzva, ale vždy som takto brala všetko, čo mi prišlo do života. Poslúchla som svoj vnútorný hlas a dnes tu stojím a veľmi sa teším na všetkých, s ktorými budem diskutovať, riešiť životy a meniť ľudí. Pre ženu je naozaj podstatné cítiť sa krásna, ako jej to dokáže zvýšiť sebavedomie a dokáže žiariť, a to je pre mňa podstatné, aby ľudia žiarili, a to krásne čo majú vo vnútri dostali von, každý má svoj unikát a ten sa budem snažiť z nich dostať von,“ povedala k príležitosti Čírová.

Markíza s výrobou O 10 rokov mladší začala ešte v čase, kedy Šmahelovci fungovali spoločne. Odklad vysielania relácie ale spôsobil, že sa na obrazovky dostal začiatkom tohto roka, kedy sa vo veľkom medializoval ich rozchod. Pár ešte pokračoval v tomto roku na príprave nových epizód, výroba však nemusela byť vzhľadom na osobné pomery Šmahelovcom príjemná.

O 10 rokov mladší štartovalo v polovici januára tohto roka ako jeden z mála úspešných projektov Markízy. Šou pôvodne zaradená na 21:40 sa vzhľadom na prepadák Baby Boom dostala v hlavnej sezóne na 20:30, kde však dosahovala hlboko podpriemerné výkony. Začiatkom júna sa lúčilo s podielom necelých 16 %, predtým padalo aj ku 14-tke.

Čítať viac...
Nahor