Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza sa poriadne strápnila: Vlastnú porotkyňu Superstar nepozná ani ona sama!

Televízia medailón k moderátorke opísala a to ešte aj s chybou. Fiaskom sa skončila aktivita televízií, keď sa rozhodli prezradiť mená posledných dvoch porotcov Superstar prostredníctvom odkrývania ich fotografií.

Nikto ju nespoznal. Niekoľkohodinová hra, ktorú hrali Markíza s Novou spoločne s fanúšikmi speváckej šou, nemala úspešný koniec. Problém nebol ani tak v nešikovnosti hádajúcich či, naopak, šikovnosti televízií, ale v tom, že ich štvrtá porotkyňa je natoľko neznáma, že ani na jednej z fotografií nikto nespoznal speváčku Kláru Vytiskovú. Odkrývanie fotografie neveľmi známej osobnosti ukázalo svoj efekt.

Takúto nápovedu ponúkli Nova a Markíza svojim fanúšikom na Instragrame, nenašiel sa nikto, kto by Vytiskovú odhalil

klara vytiskova marki za nova hadanka

Speváčka kapely Toxique je totiž prakticky neznáma pre slovenské publikum a nájde sa aj nemálo Čechov, ktorí o Vytiskovej ešte nepočuli. Tá sa zviditeľnila vďaka oceneniu Objav roka v ankete Anděl 2008, ktoré získala s celou kapelou, pravidelne sa objavovala na obrazovke ČT 2, kde moderovala hudobnú reláciu Medúza. Zrušená bola v roku 2012.

Markíza však píše čosi iné. Vo svojom článku uvádza, že Vytisková ešte stále moderuje Medúzu, pričom celý medailón speváčky akosi nápadne pripomína text, ktorý je k dispozícii na Wikipédii (porovnanie nižšie). Je tak zrejmé, že o Vytiskovej veľa nevedia ani v samotnej Záhorskej Bystrici.

Angažovanie Kláry Vytiskovej je veľkým prekvapením hneď z niekoľkých dôvodov. Zdalo sa, že najmä Markíza má záujem na tom vyskladať mená osobností čo najtradičnejším spôsobom a staviť na čo najväčšiu istotu. Vytisková je však presným opakom a nadväzuje skôr na sériu z roku 2013, ktorá sa prezentovala ako nová éra Superstar. Vytisková je, ako sme už spomínali, na Slovensku neznámym pojmom a televízie budú musieť dať pozor, aby jej účinkovanie neskončilo tak neslávne ako napríklad porotcovanie Aleny Šeredovej v Talentmanii, keď modelka bola pre vlnu kritiky donútená odísť zo šou predčasne. Nevýrazní nováčikovia stláčali úroveň aj spomínanej Superstar z roku 2013, keď Roman Juraško so Zorou Kepkovou boli výrazným krokom vedľa.

Text, ktorý ku Vytiskovej uviedla Markíza

Táto mladá speváčka a moderátorka spieva v kapele Toxique, vystupuje však aj s kapelou Neřež. Na svojom konte má niekoľko úspechov, pričom medzi tie najväčšie patrí cena Anděl – Objav roku 2008 a tri nominácie na Anděla. Klára moderuje hudobnú reláciu Medúza.

Text v profile Vytiskovej na Wikipédii

Klára Vytisková (* 3. května 1985 Praha) je česká zpěvačka a moderátorka. Vystudovala zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka. Momentálně zpívá v kapele Toxique, vystupuje i s kapelou Neřež. Na svém kontě má už i úspěchy a mezi ty největší patří cena Anděl – Objev roku 2008 a tři nominace na Anděla, jedna z nich byla i zpěvačka roku ve které byla nominována i ona sama. Moderuje také hudební pořad Medúza.

Foto: Facebook Toxique

Čítať viac...
Nahor