Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Markíza s Joj sú „kamoši“: Pozrite sa, aké odkazy si nechávajú na sociálnych sieťach!

Televízie medzi sebou komunikujú na internete.

Najväčší slovenskí televízni rivali sa na sociálnej sieti dali do reči. Pozornosť v Záhorskej Bystrici vzbudil príspevok Joj na Instagrame, kde pridala pod oficiálnym televíznym kontom zákulisnú fotografiu Zuzany Mauréry, Diany Mórovej a Zuzany Vačkovej k večernému programu. Pozdravujeme, sme radi, že ste sa vrátili na Instagram :),“ znie odkaz lídra smerom na Kolibu.

Televízia nepozdravila konkurenciu len tak, všimla si totiž, že po mesiacoch obnovila aktivitu na Instagrame. Na ten sa Joj podľa vlastných záznamov opäť zamerala po vyše roku tento týždeň. Udialo sa tak len pár dní po tom, čo na Instagram zavítala aj Markíza. Tá sa totiž na túto sociálnu sieť pridala len uplynulú sobotu a založila oficiálny televízny účet. Joj začala využívať Instragram oveľa dávnejšie, presnejšie od leta 2012.

Televízna dvojka nenechala podpichnutie konkurencie bez odozvy a na jej profile ju odzdravila: „Zdravíme späť. My sme viditeľne všade ;)“ Komunikáciu televízie zakončili priateľským odkazom a ubezpečením, že sa sledovať budú aj naďalej.

Markíza pozdravila a podpichla Joj na Instagrame Joj pozdrav opätovala na čerstvom Instagrame Markízy

Čítať viac...
Nahor