Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s Farmou úplne neskončí, vráti sa Bez servítky aj Svokra!

Líder záver sezóny nevypustí.

Markíza bude chcieť od mája ťahať svoju premiérovú pôvodnú tvorbu až k blízkosti polnoci. Týždeň po skončení siedmej série Farmy vytiahne rovno tri formáty, ktorými zaplní svoj večerný program.

Ako sme vás už informovali, hneď najbližší utorok po vyvrcholení Farmy odštartuje líder svoju novú šou Dobré vedieť!. Exkluzívne informácie vám o nej prináša portál Mediaboom.sk. Zároveň však program posilní ďalšou vlastnou tvorbou.

Do štruktúry sa po marcovom stiahnutí z vysielania vracia kuchárska šou Bez servítky. Líder ju však nenasadí opäť do accessu, v ktorom pokračuje Búrlivé víno, miesto jej našiel v neskoršom večernom pásme.

Bez servítky pripraví nové nastavenie, keď šou bude vysielať od pondelka do piatka okolo desiatej až jedenástej v závislosti od prechádzajúceho programu, ktorého dĺžka je rôzna. Opäť pripraví špeciálne časti, pričom znovu staví na farmárov, ktorí jej od návratu šou na začiatku tohto roka fungovali najlepšie.

V pondelok ráta Markíza naďalej s reprízou Hornej Dolnej a premiérovým Kredencom, v utorky a štvrtky o 20:30 chce pokračovať s MasterChefom, v stredu je naplánovaná reprízová Chart Show. V piatky televízia potvrdzuje nasadenie premiérovej Svokry, v tento deň pôjde zároveň Bez servítky v najlepšom čase už pred desiatou.

Čítať viac...
Nahor