Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza s Farmou prekvapí: Nasadí ju v nový deň, z jedného týždňa uvedie až šesť epizód!

Televízia reality šou avizuje už aj v stredu.

Farma napriek značne slabšej výkonnosti oproti predošlým sériám aj v tejto sezóne Markíze pomáha a patrí k programom, ktoré najvýraznejšie stabilizujú jej prime-time. V ňom sa uplynulý týždeň darilo televízii najlepšie od začiatku roka, keď prvýkrát dorovnala aj doteraz stále vedúcu Joj.

Markíza pritom s Farmou prekvapí. Uprostred apríla avizuje jej nasadenie na stredy, pričom žiadnu zmenu v iné dni zatiaľ nehlási. V programe ju uvádza od stredy 12. apríla po Chart Show v premiére. Farma tak má ísť tento týždeň netradične päťkrát do týždňa, pričom ponúkne z jedného týždňa až šesť dielov.

Už skôr sa pritom hovorilo o pláne Markízy upraviť program v pondelky, kde mal v priebehu apríla nastúpiť nový komediálny seriál Kuchyňa. Svoje miesto mal nájsť po Hornej Dolnej, kde beží práve Farma. V tejto súvislosti sa očakával presun pondelňajšej epizódy reality šou na iný deň.

V súvislosti s Farmou urobila Markíza aj ďalší krok, tento týždeň ju totiž nasadzuje na 20:30 hneď dvakrát. Zmenu urobila narýchlo.

Čítať viac...
Nahor