Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza rozbehla jesenné kampane: Novinky v Tvojej tvári promuje spotmi so Šebovou a Nikodýmom!

Televízia zároveň začala s teasingovou fázou proma na jedenástu Farmu.

Po Joj už tento týždeň začala naplno kampaňovať aj Markíza. Ako prvé dva projekty si, ako sme už predpovedali, vybrala dva kľúčové programy – ťažiskovú šou Tvoja tvár znie povedome a dennú reality šou Farma.

Pri piatu Tvoju tvár Markíza zvolila výrazne promo, ktoré sa radi k jej vydareným. Hlavné postavy v spotoch stvárňujú nováčikovia v programe. Čerstvá porotkyňa, Zuzana Šebová, prichádza na políciu nahlásiť bizarný zločin, keď na mieste lúpeže stretla naozaj nevšednú zostavu – od Madonny či Amy Winehouse po skupinu Beatles. Vyšetrovateľom, ktorý sa nestačí čudovať, je nový moderátor celebritnej šou Martin Nikodým a podozrivými v rolách speváckych hviezd súťažiaci piatej série.

Spot na Tvoja tvár znie povedome 5 so ženskými súťažiacimi

Markíza aktuálne sprezentovala dva spoty promujúce samostatne ženskú a mužskú zostavu. V zálohe však má ešte aj tretí spot, v ktorom budú hlavnými tvárami, podľa všetkého porotcovia spoločne s Dávidom Hartlom. Ten totiž v upútavke na mužskú zostavu chýba, pričom vo vzduchu ostala visieť otázka, kde sa stratil štvrtý člen kapely Beatles, za ktorú sa prezliekli mužskí súťažiaci.

Spot na Tvoja tvár znie povedome 5 s mužskými súťažiacimi

Televízia už zároveň začala cez týždeň kampaňovať aj jedenástu Farmu. Do vysielania nasadila štvoricu teaserov, ktoré postavila na samotnom koncepte novej série – súboja medzi východom a západom. V spotoch vystupujú formou ankety viacerí ľudia z ulice, ktorí či už chvália alebo kritizujú jeden či druhý tábor.

Markíza už pritom prostredníctvom kampane, ako aj sociálnych sietí, potvrdila, že pre novú sériu prichádza s ďalšou výraznou zmenou, a to výmenou pôvodného vizuálu a loga, ktoré nahradila novou podobou. Viac v tomto článku.

Teasre na 11. sériu Farmy

Čítať viac...
Nahor