Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza rieši problémy s Kredencom: Niekdajší hit od budúceho týždňa presúva!

Skeč šou s Petrou Polnišovou, Sväťom Malachovským či Jurajom Kemkom začína byť v druhej polovici jesene príťažou.

Kredenc v posledných týždňoch rapídne stráca výkonnosť, pričom na ostatný prepad už Markíza reaguje programovou zmenou. Skeč šou od budúceho týždňa končí o 21:50 a presunie sa bližšie k noci.

Markíza sa rozhodla problém so zábavnou šou vyriešiť ďalším navýšením výskytu Hornej Dolnej v štruktúre. V pondelok totiž uvedie za sebou rovno dve reprízy, vďaka čomu Kredenc odsúva až na 22:50. Tento čas si už v minulosti vyskúšal, a to v časoch vysielania po Farme.

Celá pondelňajšia zábava Markízy túto sezónu utrpela. Horná Dolná výrazne stratila v premiérach zo svojho výkonu a rovnakú situáciu zažíva aj Kredenc. Ten však narozdiel od komediálneho seriálu padol do hlbokých podpriemerov stanice.

Prepad Kredenca je zrejmý, november ešte otváral na podieli pod 23 %, o týždeň na to už klesol na hodnotu cez 19 %. Pád nezastavil, ďalší týždeň uhral už len 17 % a tento pondelok iba 15,2 %. Ratingovo v priebehu jedného mesiaca stratil 3 %, z hodnoty 7,4 % klesol na 4,4 %.

Markíza už tento týždeň jednu rýchlu zmenu vo večernom programe urobila. Po prepadoch Ostrova v pondelky a utorky sa rozhodla reality šou v stredu odsunúť ešte viac a uviedla ju až blízko polnoci. V pondelok po zmene štruktúry má Ostrov štartovať o 23:30.

Čítať viac...
Nahor