Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza rieši problém: Nové časti jej seriálu unikajú pred odvysielaním na internet!

Epizódy unikajú cez Youtube.

Skôr, ako sa dostane na televíznu obrazovku, ho môžete vidieť na internete. Markizácka telenovela Kúsok zo mňa, ktorá je túto jar hlavným tureckým seriálom stanice Doma, má poriadne angažovaných fanúšikov, vďaka ktorým môžete niektoré epizódy telenovely sledovať ešte skôr, ako sú odvysielané na ženskej stanici.

Tieto epizódy Kúsok zo mňa sa dostávajú na internet ešte pred odvysielaním na Doma aj so slovenským dabingom, ktorý má premiéru až vo večernom vysielaní. Angažovaný divák pravdepodobne tieto epizódy získava z platenej platformy Voyo, kde sú dispozícii vopred, a následne ich publikuje verejne. Fanúšikovia tak môžu diely sledovať voľne bez toho, aby si za ne platili, pričom zhliadnutia jednotlivých epizód dosahujú tisícové aj desaťtisícové hodnoty.

Nové epizódy Kúsok zo mňa unikajú na internet cez Youtube. Markíza má možnosti videá blokovať, pričom pri dosiahnutí troch porušení autorských práv môže byť kanál zrušený. Zatiaľ však stále „vysiela“, a to aj ďalší kanál, ktorý pravidelne uverejňuje epizódy telenovely získané už z vysielania Doma.

Čítať viac...
Nahor