Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza reaguje na utorňajšie problémy: Baby Boom odvysiela v stredu večer ešte raz!

Baby Boom sa mimoriadne objaví aj v dnešnom programe.

Veľká novinka Markízy Baby Boom nezaznamenala úspešný štart, keď okrem nízkej sledovanosti mala technické problémy. Prvú tretinu relácie prekryl anglický komentár, ktorý znepríjemnil divákom sledovanie programu.

Televízia sa rozhodla na túto nepríjemnosť zareagovať mimoriadnym krokom. Baby Boom zaraďuje aj do stredajšieho programu, keď zopakuje pilotnú časť. Urobí tak po premiérovej Chart Show po 22:30, kedy bežne vysiela reprízy skeč šou Kredenc.

Doplnené: Repríza Baby Boom sa skončila katastrofou

„Chceli by sme sa ospravedlniť za technickú chybu, ktorá nastala včera počas vysielania. Veľmi nás ale potešili vaše krásne reakcie na túto reláciu. Radi by sme vám preto vynahradili to, že ste nemali možnosť naplno si ju vychutnať. Baby Boom odvysielame ešte raz dnes večer o 22.30 po obľúbenej Chart show,“ uverejnila televízia.

Tento krok Markízy môže súvisieť aj so samotnou sledovanosťou a snahou nalákať k programu ďalších divákov. Televízia zaznamenala na novinku aj pozitívne reakcie, program si tak budú môcť pozrieť ešte v čase, keď sa o ňom hovorí, aj tí diváci, ktorí ho v utorok nevideli.

Čítať viac...
Nahor