Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza reaguje na Joj, proti štartu Česko Slovensko má talent vyťahuje českú premiéru!

Televízny líder vyčkával s rozhodnutím do poslednej chvíle, Jojke sťaží nástup Talentu.

Markíza pokračuje v nastolenom jarnom trende a aj na jeseň reaguje na zámery Joj programovými zmenami. Tentoraz sa zamerala na šou Česko Slovensko má talent, ktorá odštartuje netradične v utorok, konkrétne vo sviatočný deň 1. septembra.

Pôvodne Markíza na tento deň neplánovala narozdiel od Joj žiadny špeciálny program, nasadiť chcela Búrlivé víno a Farmu. Ako už aj naznačovali špekulácie zo Záhorskej Bystrice, televízia sa už dlhšie pripravovala na to, že Česko Slovensko má talent štart sťaží. Proti nástupu piatej série talentovej šou nakoniec vyrukuje s premiérou českej komédie Dědictví aneb Kurva se neříká, ktorá sa do kín dostala vo februári minulého roka.

Pre programovú zmenu bude musieť líder zmeniť aj nastavenie Farmy. Nakoľko v utorok reality šou chýba a Markíza potrebuje pre náväznosť dní odvysielať všetky plánované epizódy v danom týždni, v piatok odvysiela až dva diely Farmy. Najprv ponúkne klasický diel a o 22:00 naň nadviaže plánovaným Duelom. Reality šou tak potrvá až do takmer polnoci.

České komédie poslúžili lídrovi proti konkurencii už na jar. V januári sa premiérou Babovřesiek pokúsila Markíza oslabiť štart Sladkého života, celebrity šou Joj nakoniec spustila o deň neskôr. V marci zas Markíza zareagovala na štart Tanca snov, keď programovou zmenou nasadila do vysielania premiéru Babovřesky 2. Prvé Babovřesky po troch mesiacoch zreprízovala opäť proti Tancu snov, ktorý sa počas Veľkej noci mimoriadne presunul na pondelok. Na tanečnú šou reagovala Markíza programovou zmenou aj v jej druhom týždni.

Čítať viac...
Nahor