Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza reaguje na čísla Všetko, čo mám rád: V piatky mení program, vyťahuje najsilnejšie komédie!

Televízia robí zmenu programu už od tohto týždňa.

Markíza pritvrdí konkurenciu. Búrlivé víno ani pôvodne naplánovaný český film na piatok televízii vôbec nevyšiel a posledné dva týždne sa prepadla do hlbokých podpriemerov. Proti nej si značne polepšila Joj, ktorá nateraz našla liek na problematické piatky a uspela s novou šou Všetko, čo mám rád.

Markíza mala v pláne vysielať v piatky české komédie a tento plán aj naďalej dodrží. Mení však výber filmov, keď vsadí na najväčšie istoty, ktoré v zásobe má. Televízia zmení program už tento týždeň, keď miesto plánovanej komédie Jak sbalit holku vytiahne na 20:30 multireprízový Kameňák 4. Posledne ho nasadila v období vianočných sviatkov, polroka predtým jej už film prvýkrát po niekoľkej repríze nezafungoval.

Už tradične si v prípade problémov Markíza pomôže aj Babovřeskami, ktoré sa v piatkovom prime-time usadia po Kameňáku. Televízia v programe nahradí pôvodne plánovanú komédiu Muži v nádeji.

Joj sa vďaka Všetko, čo mám rád stala razom lídrom piatkového večera. Doteraz si pozíciu vymieňali Markíza s Jednotkou, tej sa darilo s Milujem Slovensko a Čo ja viem, Markíze zas s Farmou. Všetko, čo mám rád s prvými dvoma dielmi udržalo ratingových sedem percent, pričom zobralo divákov aj stabilnému kvízu Čo ja viem. Ten tento rok nenadviazal na vlaňajšiu rekordnú sezónu.

Čítať viac...
Nahor