Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza prvýkrát v novom roku vyhrala večer! Čert nikdy nespí na Joj tvrdo vybuchol

Joj nevyšla zmena programu, potopila sa na dno.

Markíza sa v prvý večer roka 2017 prebojovala späť do čela. Výrazne jej k tomu dopomohla Joj, ktorá rozhodla o odsune Mojej prvej dovolenky za 23. hodinu, no s náhradou skončila ďaleko aj za dokumentárnou reality šou. Poviedkový seriál Čert nikdy nespí vysunutý na 20:35 vôbec neuspel, keď premiérový diel prepadol s podielom iba 11 %. Ešte horšie na tom bola nasledujúca repríza, ktorá mala byť len nad osmičkou.

Markíze razom rástol doteraz podpriemerný Šťastný domov s ratingom 7,4 % a podielom 20 %, novinka O 10 rokov mladší prakticky zopakovala minulotýždňový rating s hodnotou 6,7 %, v podieli porástla na 24,5 %. Nikto nie je dokonalý na Jednotke šlo pod 14 a 17 % (12 – 54 / 12+).

Najsledovanejším programom dňa sa stali Noviny, v podieli podliezli 28 %. Na lepšie čísla naďalej čakajú Televízne noviny, ktoré uhrali len 23,5 %. O málo sa už v utorok dvihol Markíze access so Susedskými prípadmi, ktoré atakovali 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 22 %.

V utorok sa pomer síl v prime-time otočil, o menej než tri podielové body viedla Markíza. Celodenne ostala na pondelňajších číslach, hýbala sa okolo 19,5 %.

Z menších staníc najvyššie vyskočil film RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční na Dajto, podiel dosiahol 8,5 %, nasledovali Profesionáli, ktorých podiel šiel na 6,5 %. Večerný film už na Plus zaostal, predbehli ho aj Vymenené životy s podielmi nad 5 a pod 7 %.

Čítať viac...
Nahor