Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza prvýkrát bez Tvojej tváre v nedeľu hlboko, doťahovala ju Jednotka! Lídrom Joj, piatok ovládol futbal

Markíze sa bez celebritnej šou v nedeľu nedarilo, s filmom prepadla aj v sobotu.

Vo štvrtok sa po predchádzajúcom poklese k najslabším číslam podarilo poskočiť Hornej Dolnej. Tá si tentokrát ukrojila 9 ratingov, čo jej prinieslo podiel pod 27 %. Inkognito šlo pod 19 %, Ministri uhrali okolo 16 %, Sedem venované Mariánovi Geišbergovi dosiahlo vyše 14 %, celkovo si ho pozrelo 206-tisíc divákov. Spomienke na Geišberga bola venovaná aj repríza šou Zlaté časy na Jednotke, tú sledovalo celkovo 260-tisíc divákov. Farma atakovala u mladých divákov podiel 25 %.

Oteckom sa aj vo štvrtok podarilo prekročiť rating 10 %, v podieli už na štyridsiatku nedosiahli, podliezli i tak vysokých 38 %. Súdna sieň si polepšila na 10 %. Televízne noviny uhrali 28 %, Noviny vyše 20 %, celkovo ich videlo pod 550-tisíc divákov, TN-ky ich mali 540-tisíc.

Piatkový večer ovládla futbalová Liga národov a úspešný zápas Slovenska proti Ukrajine. ratingovo sa oba polčasy hýbali okolo 7,5 %, podielovo zápas šiel pod 21 a 24 %. Duel Farmy prekročil 6 ratingov s podielom 18,5 %, film Na úteku na Joj neuspel podielom takmer 12 %.

Značne v piatok padli Oteckovia, ktorí podielovo podliezli 34 %, Súdna sieň však priestor nevyužila a atakovala len hlbokú osmičku. Televízne noviny sa dostali na 27 %, Noviny cez 20 %, v celkovom publiku atakovali polmilióna divákov, TN-ky dosiahli presne túto métu.

Cez víkend sa večer nedarilo Markíze. Ako v sobotu tak ani v nedeľu neuspela s akvizičnou ponukou a po skončení šou Tvoja tvár znie povedome si tak v posledný deň týždňa značne pohoršila. Triler Neandertálci, rozdelený do niekoľkých častí, jej v prime-time uhral ratingy okolo 6 a 5 % s podielmi len pod a okolo 15 %. V komerčnej cieľovke ju doťahovala aj Jednotka s filmom Rukojemník a ratingom nad 5 % pri podieli cez 13 %. Víťazom večera bola Joj s premiérou Červený pes a ratingom pod 9 % pri podieli cez 23 %.

Podvečer Susedia získali share cez 18 %, Nové bývanie prekročilo 21 %. Televízne noviny podliezli 26 %, Noviny sa dostali na 22 %. V celkovom publiku vyhrali so 625-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali cez 570-tisíc.

Čítať viac...
Nahor