Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza prvý raz v histórii neodvysielala hlavné Televízne noviny, chýbali aj športové správy

Markíza v piatok 3. 1. 2014 po prvý raz vo svojej histórii neodvysielala svoje hlavné spravodajstvo Televízne noviny. Televízia ohlásila technickú chybu, pre ktorú nedokázala svojim divákom ponúknuť aktuálne správy. Ako náhradu odvysielala ďalšie dve epizódy sitkomu Susedia. Tí sa do access time-u vrátili 2. januára, kedy sa jej dve epizódy pohybovali v rozmedzí približne 21 až 25 %.

„Vážení televízni diváci, z dôvodu náhlych technických príčin dnes nemôžeme odvysielať Televízne noviny. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme. Ako náhradný program odvysielame ďalšie epizódy seriálu Susedia,“ znelo odôvodnenie televízie na jej oficiálnom Facebooku. Markíza pre technické chyby nedokázala priniesť ani spravodajstvo o 17:00, či Športové noviny po hlavných správach.

Markíza pritom včera neplánovane vysielala spravodajstvo približne okolo 17.45 hod., nakoľko medzi 17.00 a 20.00 hod. z vysielania úplne vypustila reklamné brejky a zostal jej tak nevyužitý priestor. K výraznému stiahnutiu reklamy zrejme došlo z dôvodu štartu nového seriálu na konkurečnej JOJ.

Čítať viac...
Nahor