Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Farma 4: Markíza predstavila súťažiacich (aktualizácia)

Aktualizácia: Markíza už predstavila súťažiacich Farmy 4.

 

Reality show Farma nasadí Markíza do vysielacieho slotu o 21.40 hod. po seriáli Búrlivé víno. Show mala pôvodne odštartovať už 19. augusta! Informáciu televízia zatiaľ oficiálne nepotvrdila, v programových plánoch od 19. augusta zatiaľ nasadená nie je. Je možné, že sa Markíza svoju reality show rozhodla nasadiť až od 26. augusta. Podľa predbežných plánov plánuje JOJ nasadiť svoju reality show Vyvolení Dom snov už od 19. august, je preto možné, že Markíza ešte príde s programovou zmenou.

Doplnené 5. augusta: Markíza predstavila finalistov nastávajúcej série Farmy, celkovo ich je 11. Urobila tak skôr ako po minulé roky, dôvodom je zrejme štart reality show konkurenčnej JOJ Vyvolení Dom snov, ktorá svojich finalistov vyberala diváckym hlasovaním v uplynulých dvoch týždňoch a mala tak pred Farmou náskok. Medzi finalistami farmárskej show nie je žiadny účastník z iných reality show, ako špekuloval bulvár, teda ani Martinka z Turca, ani Erik Hillár Lakatošovie. Aj na Markíze teda uvidíme nové tváre. Vylúčený však nie je ich nástup počas trvania show, keďže pravidlá Farmy to umožňujú.

 

Pôvodná správa:

TV Markíza odštartovala promo kampaň svojho jesenného ťažiskového formátu Farma.

 

Do vysielania nasadila sériu upútaviek, ktoré sú dramatické, emočné a avizujú návrat show, ktorá má vstúpiť do histórie. Do proma zaradila slogan „Pôjde o všetko“, ktorý by sa mal po štarte show zmeniť ba slogan „Ide o všetko“. Ak vám slogan niečo pripomína, nemýlite sa. Podobný slogan používala reality show Vyvolení, ktorá Markízu pred rokmi porazila. Slogan „Ide o život“, bol zároveň aj názvom úvodného songu, ktorý pre JOJ naspievala Dara Rolins. Aktuálne JOJ pripravuje tretiu sériu Vyvolených s podtitulom Dom snov a ako sme vás už na našich stránkach informovali, úvodná zvučka i pesnička prejde zmenou.

Obe reality show – Farma i Vyvolení Dom snov, by mohli odštartovať v približne rovnakom termíne, podľa našich infomácií priamo zo zákulisia oboch show by to malo byť v druhej polovici augusta. TV JOJ už vysiela takzvané Voľby, s ktorých postupujú do show finalisti, Markíza predstaví finalistov až priamo pred štartom show, vybrala ich z castingov bez hlasovania divákov. Obe relácie majú viac menej podobný princím výroby i vysielania, diváci dianie na farme, či v dome Vyvolených uvidia s niekoľkodňovým oneskorením. Víťaz Farmy si odnesie finančnú výhru 50 000,- eur, víťaz Vyvolených Dom snov dostane dom, ktorí si Vyvolení sami postavia na pozemku neďaleko Bratislavy. Celkovú hodnotu ceny JOJ odhaduje na takmer 200 000,- eur.

Reality show Farma dosiahla najväčší úspech pri svojej prvej sérii, úspešná bola aj druhá séria, tretia však v sledovanosti poklesla. Ohlásenie štvrtej série tak bolo prekvapením. Markíza však s najväčšou pravdepodobnosťou zaradí Farmu do nového vysielacieho času o 21.40 hod, po seriáli Búrlivé víno.

 

 

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor