Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza priznáva, pustiť sa do Ostrova je riziko! Aké čísla čaká? Takto bude dobrodružná šou prebiehať

Líder sa pustil do nákladného projektu, úspech je otázny.

Veľká dobrodružná šou Ostrov, ktorá je pre Markízu najdôležitejším projektom sezóny, štartuje už o týždeň. Novinka patrí medzi najnákladnejšie projekty lídra vôbec a je pokusom televízie priniesť na obrazovky niečo nové. Generálny riaditeľ Markízy, Matthias Settele, pre Nový čas priznal, že Markíza s Ostrovom podstúpila riziko. Dostatočnú divácku odozvu garantovanú nemá, projekt ju k pritom stál veľké peniaze. Televízia podľa zákulisných informácií očakáva vysoké ratingy, ktoré majú prevýšiť výkonnosť jarnej Farmy, keď bežala o 20:30.

Ostrov štartuje budúci utorok, nateraz ho Markíza nasadzuje až trikrát do týždňa, čo je pre formát Survivor netypické. Bežať bude o 20:30. V prípade, že by si šou neviedla tak, ako televízia očakáva, má k dispozícii náhradné projekty na pol deviatu, okrem Dobre vedieť! či Chart Show má už teraz pripravené ďalšie možnosti, s ktorými môže vyjsť do boja. Najnovšie potvrdila výrobu zábavnej novinky Hviezdna párty s Andrejom Bičanom. Na Nove tento formát pobeží až v druhom večernom slote o 21:35.

Ako bude prebiehať šou Ostrov

Šou Ostrov vychádzajúca zo známeho licencovaného projektu Survivor, rozdelí 22 súťažiacich hneď na začiatku do dvoch tímov – kmeňov. Od tejto chvíle bojujú za svoj tím v náročných disciplínach s cieľom získať jedlo, pitie či rôznu kozmetiku alebo pomôcky, ktoré im zjednoduchšia život. Zároveň sa však púšťajú do bojov o imunitu, pričom neúspešný tím zasadne na kmeňovej rade a vyberie člena, ktorý bude poslaný do vyhnanstva na Ostrov nájdete. Na tomto mieste sa odohrá duel medzi vypadnutími hráčmi a o definitívne zotrvanie v šou. Keď sa počet hráčov v súťaži dostatočne zredukuje, kmene sa spoja a od tohto momentu už bojuje každý za seba. Poslední vyradení hráči vytvoria spoločne akúsi porotu, ktorá bude v tichosti sledovať dianie. Aktívne sa doň zapojí až v závere šou, kedy sa zúčastní finálovej kmeňovej rady a volí absolútneho víťaza šou.

Čítať viac...
Nahor