Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza priznáva extrémnejšiu Farmu! Spúšťa kampaň, pozrite si teaser (video, aktualizácia)

Televízia okrem iného avizuje novú a lepšiu verziu reality šou.

Portálom Mediaboom.sk dlho avizovanú druhú jarnú verziu Farmy v histórii reality šou už priznáva oficiálne aj Markíza. Siedma Farma by sa mala po prvý raz na jej obrazovke objaviť v piatok 26. februára po Búrlivom víne a priniesť by má nové extrémy aj novú verziu reality šou.

Potvrdzuje to sama Markíza. Nová, lepšia, extrémnejšia a chladnejšia – takto popisuje siedmu Farmu televízia. O extrémy sa bude starať počasie, nakoľko sa súťažiaci na statok nasťahujú už v priebehu chladného februára, ale aj samotní farmári.

Markíza totiž prvýkrát v histórií staví na už známych súťažiacich z predošlých sérií, pričom si dala záležať, aby do šou namiešala čo najzaujímavejšiu zmesku. I tá by sa mala starať o extrémne a kontroverzné momenty, ktoré Farme aj minulú sériu prinášali vždy najvyššiu sledovanosť, a to častokrát napriek odklonu od rodinného ladenia televízie.

Aktualizácia: Televízia aktuálne spúšťa kampaň na novú Farmu. Úvodný teaser sa odohráva na husto zasneženom statku s moderátorkou Kvetou Horváthovou a hospodárom Martinom. Avizuje, že „táto Farma zmení všetko“.

Že o kontroverziu podľa všetkého nebude núdza, naznačujú už tieto dni, kedy šou ešte ani neodštartovala. V médiách sa totiž v súvislosti s novou Farmou  objavujú prvé kontroverzné výstupy.

Najnovšie prišiel portál Topky.sk s údajným odhalením pomerov na natáčaní novej farmárskej série šou Bez servítky, v ktorej by mali účinkovať súťažiaci z bývalých ročníkov reality šou na podporu príchodu siedmej Farmy. Zostava farmárov by podľa portálu Mediálne.sk mala byť v zložení Štefan Vojtek, Adam Kováč, Miloš Ferleťák, Ľudovíta Mládková a Jana Kállayová. Podľa zdroja Topiek jeden z farmárov požíval na výrobe tvrdé drogy, meno nezverejnil.

XY počas natáčania užíval pervitín. Bolo to v deň, keď varil YZ. Správal sa naozaj neprístojne. Napomínal ho dokonca aj člen štábu, že nie je na feťáckej párty,“ cituje svoj zdroj bulvárny portál. „Prepáčte, ale nemôžem o tom hovoriť,“ mala sa vyjadriť osoba, u ktorej k situácii došlo. Účinkujúci, ktorý mal drogy užívať, to zásadne poprel: „Je to lož. Som slušný pracujúci človek. Sú to zavádzajúce klamstvá.“

O kontroverzné vyjadrenie sa postaral aj ex-farmár Peter Vaculčík, ktorý na novú Farmu nepôjde. Poodhalil pritom pomery účasti bývalých farmárov v nových programoch Markízy. „Ja vám vravím, tí, ktorí už v tomto televíznom bahne boli a opäť na toto tľapnú rukou, sú na to odkázaní! Keď sú také hviezdy a zarábajú na moderovačkách, foteniach a podobne, nepôjdu robiť opäť vola za 800 eur Farma/mesiac a Bez servítky 300 eur/5 dní – a priatelia, v hrubom!“ citujú jeho text zo sociálnej siete Topky.

Čítať viac...
Nahor