Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chce Markíza vlastné Prázdniny? Pripravuje nový seriál s oteckami, toto budú hlavné tváre!

Po jarnom úspechu Prázdnin staví Markíza na obdobný seriál.

Otcovia, ktorí sa musia postarať o deti, budú hviezdiť aj v ďalšom seriáli. Markíza pracuje na novom rodinnom seriálovom projekte, ktorý prichádza krátko po tom, čo Joj uspela s jarnou sériou Prázdniny. Tá dosahovala na pomery svojej televízie mimoriadne silné výkony, stabilne okolo a nad úrovňou 10 ratingov.

Zdá sa, že tento úspech inšpiroval k vytvoreniu ďalšieho obdobného seriálu. Markíza pripravuje novinku s názvom Oteckovia, v ktorej sa však do pozornosti dostanú rovno štyri rodiny a otcovia, ktorí si budú musieť poradiť so svojimi deťmi bez manželiek. „Štvorica otcov čelí neočakávaným výzvam rodičovstva a popritom sa snaží zorientovať a nájsť si stabilné miesto vo svete matiek, čo pochopiteľne prináša množstvo úsmevných situácií,“ píše k novému seriálu časopis Eurotelevízia. Markíza k novému seriálu zaregistrovala už aj prvú verziu loga.

oteckovia-logo-prve-navrhy-upv

V roli otcov sa predstavia napríklad Vladimír Kobielsky a Braňo Deák. Oboch Markíza angažovala aj do najnovšej série Let´s Dance a nebude tak prekvapením, ak by ich účinkovanie bolo sčasti aj kampaňou na seriálovú novinku. V roli mamičiek sa objavia Monika Hilmerová, ktorú si Markíza naďalej drží vo vlastných projektoch, či Zuzana Mauréry, ktorá bola dosiaľ skôr tvárou Joj.

S novinkou by mohla Markíza rátať pre najbližšiu jar, neprekvapí nasadenie skraja nového roka. V rovnakom období môže Joj plánovať nasadiť druhú sériu Prázdnin, ktorú už vo veľkom vyrába. Markíza v prípade svojho seriálu nebude, podľa všetkého, limitovaná časovým obdobím, kedy bude môcť realizovať nakrúcanie. Prázdniny sa odohrávajú v lete v exteriéroch, čo obmedzuje výrobu len na teplé mesiace. Podobne je na tom aj Horná Dolná, ktorá sa v zimnom období nevyrába.

Foto: Joj, ÚPV

Čítať viac...
Nahor