Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pripravuje nový seriál: Zháňa doň skutočných policajtov!

V televízii sa rodí viacero nových seriálových projektov.

Po veľmi úspešnom období so seriálmi Búrlivé víno a Chlapi neplačú nastal na jeseň minulého roka v Markíze v rámci seriálovej výroby krízový stav. Hlavným dôvodom sa stal absolútny neúspech novinky Kukučka, ktorý mal zlomiť väz marketingovému oddeleniu lídra a po ktorom bola výroba seriálov v televízii paralyzovaná.

Markíza však medzičasom otvorila viacero nových námetov, ktoré sa čoskoro dočkajú spracovania. Aktuálne pritom sama ohlásila príchod seriálovej novinky, do ktorej zháňa netradičné posily. Vyhlásila totiž kasting, v ktorom hľadá skutočných súčasných alebo bývalých policajtov. Netrvá na tom, aby mali herecké skúsenosti. „Do nového seriálu hľadáme policajtov a policajtky, ktorí pôsobia / pôsobili v Policajnom zbore SR alebo v Mestskej polícii. Taktiež hľadáme nové tváre na epizódne postavy – deti, dospelých aj seniorov. Predošlá skúsenosť s herectvom je vítaná, nie však nutná,“ píše televízia.

Ako vás už portál Mediaboom.sk informoval, medzi pripravovanými projektami Markízy by mal byť aj nový denný seriál, ktorý by sa mal odlíšiť od doterajších daily seriálov lídra, ktoré už časom stratili alebo ani nemali výtlak. V novom projekte by to mala skúsiť na štýl jojkárskeho Paneláku (viac v tomto článku), ktorý trhová dvojka ukončila po takmer ôsmich rokoch na jar 2015.

Markíza má tiež v zálohe nový sitkom, rovnako by mala zamýšľať realizáciu seriálu s týždennou periodicitou. Naposledy boli takýmto projektom Doktori, ktorí skončili podobne neslávne ako Kukučka.

Čítať viac...
Nahor