Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pripravuje novú skeč šou: Tvárami ďalšie hviezdy z Hornej Dolnej!

Po Kredenci predstaví televízny líder ďalší žánrovo podobný formát.

Zoznam zábavných projektov Markízy rozšíri ešte túto sezónu ďalšia novinka. K zavedenému Kredencu plánuje líder spustiť svoju druhú skeč šou.

Ide o dosiaľ nekomunikovaný formát Markízy, ktorý sa zrazu objavil v jej plánoch Kávomat – Miestny úrad Hodrušany. Televízia prvýkrát o novinke, ktorú chce premiérovo uviesť o dva týždne v pondelok 6. júna po premiérovom Kredenci o 22:15, povedala viac.

„Príbeh obce Hodrušany a jej obyvateľov sa odohráva na miestnom úrade na chodbe. Jedného dňa tam sám starosta namontoval kávomat, pričom naň použil prostriedky z rozpočtu obce. Slúžiť teda musí všetkým obyvateľom. Ale pozor! Tento kávomat je špeciálny. Je v ňom namontovaná priemyselná kamera, ktorá sníma všetko, čo sa pri ňom udeje. A nie je toho málo,“ hovorí televízia, ktorá pripomína, že pôjde o skeče.

Logo skeč šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany
kavomat miestny urad hodrusany

V novinke dá pritom rovnako ako v Kredenci priestor aj tváram, ktoré sa spájajú s aktuálne jej najúspešnejším seriálom Horná Dolná. Z komediálneho hitu sa v šou budú objavovať Peter Brajerčík a Zuzana Vačková, ďalšími menami sú Števo Martinovič či Lukáš Dóza známi aj zo sitkomu Svet podľa Evelyn, ale aj Slávka Halčáková a Marcel Nemec.

Kávomat vrámci svojho predstavenia aj názvu výrazne pripomína zábavný francúzsky formát Caméra Café, ktorý v rokoch 2001 až 2003 bežal na stanici M3. Nie je vylúčené, že Markíza kúpila jeho licenciu, v priebehu rokov totiž formát adaptovali viaceré krajiny, niektoré ho vysielajú dodnes. Šou Caméra Café je postavená na niekoľkominútových skečoch odohrávajúcich sa pred kávomatom na chodbe v kancelárskych priestoroch. Kamera je umiestnená v samotnom kávomate na štýl skrytej kamery.

Zostava skeč šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany
kavomat miestny urad hodrusany1

Čítať viac...
Nahor