Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza na jeseň aj s novou Zámenou manželiek

Televízia zo Záhorskej Bystrice zbrojí na najsilnejšiu časť televíznej sezóny. Okrem už známych noviniek Slepá láska (V dobrom aj v zlom), Farma 4 a pokračovaniu seriálu Búrlivé víno, by mala Markíza na jeseň uviesť aj nové časti relácie Zámena manželiek. 

Zámena manželiek patrí k dlhoročným stáliciam na televíznej obrazovke. Po rokoch tento formát oprášila TV Markíza a vysielala nové časti a zároveň prebrala najúspešnejšie české vydania, ktoré vysielala česká Nova (pozri video). Úspech bol však iba striedavý, niektoré časti dokázali Markíze priniesť nadpriemer a potrápiť konkurenciu, niektoré však prepadli do podpriemeru. Napriek kolísavej výkonnosti sa Markíza rozhodla vyrábať ďalšie časti a nasadiť ich ešte v tomto roku, pravdepodobne do jesennej vysielacej štruktúry. Vyrobený má pritom aj podobný formát Svokra, ktorý pôvodne avizovala do letnej sezóny, doteraz sa však vo vysielaní neobjavil.

Zámena manželiek – o relácii: Protagonistkami každého vydania relácie sú dve ženy, ktoré si vymenia svoje miesta v domácnosti. Nové prostredie, nové deti, nový partner a výnimočné situácie – to všetko je platforma pre pútavý a zaujímavý príbeh o vyrovnávaní sa s mimoriadnymi, veľakrát nepriaznivými okolnosťami, o zorientovaní sa a zvykaní si na nové pomery, ale aj o veselých či strastiplných zážitkoch pri komunikácii s deťmi i partnerom. A to všetko môžu sledovať diváci prostredníctvom všadeprítomnej kamery.

 

Foto: Markiza.sk

Čítať viac...
Nahor