Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza už definitívne odhalila Doktorov divákom. Nasadila nové spoty, prezradila viac o seriáli

Už o necelé tri týždne spustí Markíza svoj veľký seriál Doktori. Televízia stavila pri novinke na väčšiu výpravnosť a kvalitu, čo sa odráža nielen na nákladnosti projektu ale aj počte dielov, ktoré plánuje odvysielať. Celkovo vzniklo desať častí po približne 70 minút (nie je vylúčené, že dĺžka jeden časti bude väčšia), ktoré televízia odvysiela počas piatkových večerov, kde seriál vystrieda aktuálne vysielanú Farmu. Minulý týždeň pri tom práve v piatok dosiahla reality šou svoj najlepší výkon piatej série, keď v ratingu získala hodnotu 10,5 %. V sobotu však zažila naopak najslabší deň v týždni, keď ju predbehol film Joj.

Doktori štartujú 17. októbra a televízia nenecháva nič na náhodu, keď s prvou teasingovou kampaňou vyrukovala už približne mesiac pred štartom seriálu. Stanica zatiaľ oficiálne vo vysielaní názov seriálu nespomína, celá kampaň sa však točí okolo „srdca“, nakoľko seriál sa odohráva v prostredí kardiocentra. Markíza už k tomu druhý týždeň promuje vo vysielaní webovú stránku srdcunerozkazes.sk, ktorá však naďalej takmer žiadny obsah neponúka. Nefunkčné sú stále aj prelinky na hlavné postavy, ktoré stvárnia Jan Révai, Alexander Bárta a Judit Bárdos, v seriáli hrá aj Zuzana Kronerová.

Televízia už zároveň odhalila divákom pozadie kampane točiacej sa okolo srdca, do vysielania nasadila nové upútavky s tvárami seriálu a promuje už aj názov seriálu.

Anotácia prvej časti seriálu Doktori
Klára je mladá a úspešná lekárka. Je čerstvo zasnúbená s kolegom Robertom, keď jej do života vstúpi jej stará láska Tomáš. Klára z jeho príchodu do nemocnice nie je nadšená, pretože jeho prítomnosť v nej oživuje bolestné spomienky na minulosť, kedy ju Tomáš nechal len pár dní pred ich svadbou. Klára sa bude musieť vyrovnať s faktom, že Tomáša bude denne vídať, pretože opäť prijal miesto chirurga na kardiológii. Stalo sa tak potom, ako asistoval pri záchrane života mladého dievčaťa s vrodenou srdcovou chybou, ktoré do nemocnice priviezol záchranársky vrtuľník rovno z lyžiarskeho strediska. Stav dievčaťa sa náhle zhorší a jedinou jej šancou na prežitie je okamžitá transplantácia…

Čítať viac...
Nahor