Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza prekopala letný program: Štart novej šou zrušila, Búrlivé víno bude chcieť dovysielať čím skôr!

Televízia upravuje letnú štruktúru.

Veľký neúspech Búrlivého vína prinútil Markízu konať. Od tohto týždňa seriál presúva do neskoršieho času na 21:40, pričom v záujme stabilného času a ešte intenzívnejšieho nasadzovania zmenila výraznejšie letný program.

V pondelky sa späť na 20:30 presúva Horná Dolná a aj napriek len nedávnej negatívnej skúsenosti ju opäť zdvojuje. Kým koncom jarnej sezóny sa jej v pondelky vcelku darilo, v posledný týždeň pred nástupom Búrlivého vína nasadila Markíza dve časti po sebe a seriál razom prepadol.

Búrlivé víno čaká po novom nové nastavenie. Pobeží trikrát do týždňa v utorky, stredy a štvrtky, pričom sa Markíza rozhodla pre intenzívne dvojité nasadzovanie. V týždni tak uvedie až šesť epizód a seriál bude vo všetky tri dni ťahať až do polnoci.

Toto rozhodnutie so sebou prináša zmenu v podobe štartu novej inscenovanej talkshow Nebezpečné vzťahy, ktorú chcela Markíza spustiť už toto leto v utorky o 22:50. Nakoniec sa ale premiéra nekoná a televízia si šou odkladá.

Rovnako tak zmena prichádza v hlavnom čase, kedy miesto Búrlivého vína Markíza na utorky nasadzuje Dobre vedieť. Pobeží v utorky a štvrtky, v oba dni v repríze. Utorňajšia Zámena manželiek, ktorá pri tohtotýždňovom návrate do programu tvrdo prepadla, sa presúva na stredu. Markíza jej verí a zaradí ju na 20:30. Zároveň z programu vyhadzuje plánované filmy, ktoré mali pôvodne obsadiť čas o 21:50 po Búrlivom víne. Filmy obsadia piatkový, sobotný a nedeľný večer.

Čítať viac...
Nahor