Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza prehlbuje vzťahy s novou produkčnou spoločnosťou, vyrobí pre ňu aj Koleso šťastia!

Spoločnosť odštartovala pôsobenie na Slovensku spoluprácou s televíznym lídrom.

Minulý rok aj na slovenský trh vstúpila nemecká spoločnosť Constantin Entertainment, ktorá pôsobí v takmer dvadsiatich krajinách sveta. Pre domáci aj svetový trh vyvíja licencované formáty a zároveň v jednotlivých krajinách pôsobí ako produkčná spoločnosť, ktorá vyrábala napríklad poľskú verziu Áno, šéfe či grécku Superstar.

Na našom trhu začala okamžite s Constantin Entertainment spolupracovať Markíza. Opäť sa tak udialo po vzore jej českej sestry, pre Novu vyrobila spoločnosť šou MasterChef či prednedávnom stopnutý prime-time seriál Drazí sousedé.

Aj na Slovensku spoločnosť produkuje kuchársky projekt MasterChef, ktorý však narozdiel od Česka ani zďaleka nenapĺňa očakávania televízie. Nova, naopak, ohlásila ambíciu v šou pokračovať. Zároveň spoločnosť vyrába stredajšiu novinku Markízy Šťastný domov, ktorého licenciu aj sama vlastní.

Produkčná spoločnosť Constantin Entertainment sa najnovšie podpíše aj pod očakávaný návrat súťaže Koleso šťastia, ktorej výrobu čoskoro spúšťa. Aktuálne televízia zháňa divákov do publika, pričom im sľubuje možnosť finančnej odmeny. Ako vás už portál Mediaboom.sk informoval, Koleso šťastia by sa do vysielania malo dostať ešte v prvej polovici leta.

Čítať viac...
Nahor