Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

VIDEOVIZITKY: Markíza predstavila súťažiacich piatej Farmy! Kto sa nasťahuje na salaš?

12 súťažiacich sa vyberie na salaš, aby začali bojovať o výhru v piatej sérii Farmy.

Markíza už predstavila dvanástku súťažiacich, ktorí sa na pár mesiacov presťahujú do ich dočasného domova mimo populácie. Televízia pri predstavovaní novej série Farma pripomenula, že nebude stavať na kontroverzii a nevyhľadáva obscénne a škandalózne správanie farmárov. V tomto duchu a s týmto presvedčením vyberala aj súťažiacich, ktorí museli prejsť dvojkolovým výberom.

Pri výbere súťažiacich Markíza využila tradičnú fungujúcu šablónu, kedy hľadala ako dievčatá tak chlapcov, pri ktorých nestavila len na ich povahové ale aj výzorové kvality. Chýbať tak nebude ani „playboy“ či „sladká blondína“. Až dvaja súťažiaci zatiaľ nedovŕšili vek ani 20 rokov, piati sú vo veku nad 20 rokov. Na Farme bude bojovať jedna tridsiatnička a štyria farmári budú vo veku 46 – 57 rokov. Televízia tak medzi zmes farmárov zamiešala aj súťažiacich, ktorí budú nápomocní vďaka svojim skúsenostiam.

Viac o Farme 5: Reality šou dostane nové nastavenie aj spracovanie

Súťažiaci Farmy 5
farma 5 farmari

Piata Farma sa bude odohrávať v prostredí salaša a odkloní sa od kontroverzného ladenia, ktoré bolo prítomné najmä v tretej, ale aj štvrtej sérii. Markíza avizuje návrat tradícií. „Súťažiaci budú musieť vlastnými rukami vybudovať a prevádzkovať salaš, postarať sa o 200 oviec, vďaka ktorým získajú teplo i obživu – vlnu, syr či bryndzu,“ hovorí o Farme televízia.

Tibor Repa (48)

Lucia Mokráňová (22)

Marek Pavlov (23)

Ľubomír Snopko (19)

Alžbeta Janíčková (46)

Miriam Pribaničová (53)

Patrik Mirga (22)

Viktor Matz (21)

Anna Koleňáková (19)

Jana Ivaničová (33)

Lenka Hrčková (23)

Ján Beutel (57)

Viac o nových farmároch nájdete v tomto článku na webe Markízy.

Čítať viac...
Nahor