Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza pred štartom sezóny posilňuje podvečer: Vytiahla zo zálohy premiéry Rodinných prípadov!

Týždeň ostáva do štartu novej sezóny, pričom Markíza sa pred otvorením jesene posilňuje.

Markíza aj toto leto v podvečery stavila na osvedčené Rodinné prípady, ktoré patria k jej kľúčovým istotám. Napriek tomu, že tieto prázdniny už dokázala vyskakovať aj Joj s českou dennou reality šou Prostřeno, Rodinné prípady aj v prípadných poklesoch do podpriemerov udržiavali Markíze priemerne potrebnú výkonnosť a nábeh na správy.

Markíza sa už pritom pripravuje na opätovný rozbeh plnej štruktúry a v posledný týždeň letného programu skúša divákov výraznejšie lákať k jej podvečernému programu.

Televízia operatívne na konci augusta vytiahla zo zálohy nakrútené premiéry Rodinných prípadov, ktoré si ponecháva nakrútené práve v prípade potreby, kedykoľvek by ich potrebovala.

Markíza po reprízovom lete premiéru Rodinných prípadov nasadila už na pondelok, ďalšou pokračuje aj v utorok. Sľubovať si od nich môže zvýšenie podvečernej výkonnosti, najmä pred návratom Oteckov, ktorí z programu zmizli už počas apríla.

Rodinné prípady už roky Markíze pomáhajú vypĺňať potrebné sloty, v exponovaných časoch ostatne najmä v mimosezónnom období.

Pôvodne Rodinné prípady vysielala ako večerný formát v druhom pásme po 21:30, následne ich začala stabilizovať o 18. hodine. Dnes sú už kľúčovým zložením jej celodennej štruktúry, keď ich dokáže vysielať aj štyrikrát za deň, a to od rána až v neskoršom večernom pásme.

Čítať viac...
Nahor