Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pred novou sériou Oteckov v problémoch: Prišla o jednu zo svojich najväčších stránok!

Televízia rieši iba necelé dva týždne pred štartom Oteckov veľký problém na sociálnych sieťach.

Oteckovia sa stali fenoménom a veľkej popularite sa tešia aj na internete. Lákajú k sebe nielen rodinného ale aj cielene mladého diváka, ktorý vo veľkom trávi čas na sociálnych sieťach, čím si Markíza získava na svoju stranu aj novú generáciu divákov.

Pred štartom v poradí už štvrtej série denného podvečerného hitu však má Markíza nemalý problém. V týchto hodinách jej bol zablokovaný veľký účet Oteckov na Instagrame, kde sa jej dosiaľ nazbieralo cez 145-tisíc fanúšikov. Ide o jednu z vôbec najväčších televíznych instagramových stránok medzi slovenskými stanicami.

Práve aj toto miesto je pre Markízu kľúčovým komunikačným kanálom smerom k mladej cieľovke, ktorú chce udržať pri obrazovke, najmä pred nástupom novej sezóny. Televízia odhaduje, že sa jej konto stalo cieľom hackerského útoky a na obnovení už pracuje. Televízia však mohla pri správe účtu porušiť aj pravidlá, čo je častým dôvodom zablokovania účtov.

Aký dôležitý je pre Markízu Instagram Oteckov, potvrdzuje aj ich úspešnosť na tejto čoraz populárnejšej sociálnej sieti i na Slovensku v porovnaní s dodnes výrazne rozšírenejším Facebookom. Aj pri tomto porovnaní seriál potvrdzuje, že viaže výrazne dynamickejšieho mladého diváka, ktorý už dnes uprednostňuje práve Instagram. Na Facebooku, kde prevláda aj staršia cieľovka, majú Oteckovia aktuálne cez 35-tisíc sledujúcich, a teda na mladšom Instagrame naviazali o vyše 100-tisíc fanúšikov viac.

Čítať viac...
Nahor