Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pre Kredenc už teraz pripravuje miesto! Do vysielania tiež nasadila teasre (video)

Líder v pondelok nasadil teasingy na novinku Kredenc, v pondelok už skrátil Farmu.

Napriek tomu, že sa Markíza rozhodla nasadiť skeč šou Kredenc do vysielania programovou zmenou, na nástup novinky je pripravená. Iba pár hodín po zmene programu totiž do vysielania nasadzuje teasre, v ktorých sa objavujú tváre novej relácie. Herci sa predstavujú v trojiciach v zábavných polohách. Teasingy trvajú do 10 sekúnd a televízia netají názov relácie. Teaser na konci článku.

Aj keď sa pôvodne hovorilo o návrate najobľúbenejšej skeč šou v televíznej histórii SOS, ani zostava hercov a ani promo kampaň túto reláciu priamo nepripomína. Z SOS sa v Kredenci budú objavovať len Petra Polnišová a Roman Pomajbo, ten účinkoval aj v skečoch Haló. Ďalšími tvárami novinky Dana Dangla na obrazovke Markízy budú Juraj Kemka, Michal Kubovčík, Zuzana Šebová a Sväťo Malachovský.

Zostava novej šou Kredenc
Kredenc

Markíza k tomu už teraz podľa všetkého pripravuje pre Kredenc priestor, keď reláciu plánuje štartovať skôr ako aktuálne vysielanú Revolúciu. Kým akvizícia má vyhradený slot po 23:00, Kredenc avizuje Markíza v pondelky na čas 22:50. Farma mala pri tom tento pondelok skrátenú stopáž. Kým doteraz reality šou v pondelky až štvrtky pravidelne končievala okolo 23:03 a neraz aj neskôr, ostatný pondelok sa jej stopáž scvrkla o pár minút a šou skončila o 22:57. V utorok už opäť vrcholila po jedenástej.

Teaser na reláciu Kredenc

Čítať viac...
Nahor