Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Markíza pravdepodobne vráti Svokru Oňovú

Podľa dostupných informácií má Markíza v zálohe ešte dva nakrútené diely. Aktuálne zvažuje, že bude nakrúcať ďalšie časti. Všetko však záleží od rozpočtu, ktorý je napätý. Televízia investuje nemalé prostriedky do pôvodných seriálov (Búrlivé víno, Chlapi neplačú, Doktori), uvažuje nad pokračovaním Farmy a veľkú časť rozpočtu pohltí aj spevácka show Hlas.

Svokru mala Markíza pripravenú už na jar minulého roka, plánovala ju vysielať počas leta alebo na jeseň, napokon ju vytiahla až v januári, keď dala prestávku seriálu Búrlivé víno. Sledovanosť Svokry sa pohybovala na úrovni priemeru i nadpriemeru stanice, relácia však nemala konkurenciu v podobe inej pôvodnej relácie, JOJ vtedy vysielala iba akvizície.

Možnosť návratu Svokry s Gizkou Oňovou nevylučuje ani samotná televízia. Dokonca v niektorých médiách iniciovala cielené PR o tom, že Gizka Oňová a Svokra by mohli čiastočne nahradiť Modré z neba a Vila Rozborila. Môže to naznačovať, že s Gizkou Oňovou televízia skutočne ráta. Správu doplníme po získaní ďalších informácií.

Čítať viac...
Nahor