Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Nové projekty

Markíza pracuje na novej šou: Ťahákom dvaja komici, pozrite si detaily s ukážkou novinky!

S náborom do pripravovanej novinky začala Markíza už vlani.

Televízny líder pracuje na novom formáte. Markíza koncom minulého roka spustila prihlasovanie do tajomnej novinky, do ktorej zháňala kohokoľvek s komediálnym talentom, ktorý by bol ochotný prísť pred televízne kamery a prijať výzvu. V súvislosti s náborom sa objavili už aj detaily, o akú šou pôjde, keď Markíza opäť siahne po zahraničnej licencii.

S náborom Markíza pokračovala aj od začiatku tohto roka. Nakoľko sa na nás viacerí naďalej obraciate s otázkami ohľadom šou, sumarizujeme detaily o novinke aj s jej priebehom na jednom mieste.

Na Slovensko sa zo sveta dostane ďalší súťažno-zábavný formát. Markíza to popri svojich zábavných stáliciach opäť skúsi s ďalšou novinkou, ktorej stredobodom budú dve stabilné známe osobnosti ako napríklad pri Dobre vedieť alebo neúspešnej vlaňajšej novej šou Klamal by som ti?. Spolu s nimi však budú kľúčovú rolu zohrávať bežní ľudia, ktorých úlohou bude osobnosti pobaviť.

Nový formát, na ktorý Markíza kúpila licenciu, sa volá Crack Them Up! (Rozosmej ich!), do sveta ho distribuuje spoločnosť Eccho Rights. Postavená je na dvoch komikoch, ktorých sa v jednotlivých kolách snažia rozosmiať akýmkoľvek spôsobom bežní ľudia, ktorí sa do šou prihlásia.

Promo s prehľadom kompletného priebehu formátu

Markíza do novej šou hľadá akékoľvek komediálne talenty. Každý z nich dostane jednu minútu na to, aby rozosmial komikov v štúdiu, pričom, ak sa im to podarí, televízia sľubuje peňažnú odmenu vo výške 5 000 eur v prípade výhry vo finále. V hre sa súťaží počas piatich kôl, pričom vo formáte účinkujú všetci bez rozdielu veku či spôsobu, ako budú chcieť známe tváre rozosmiať.

Nábor Markízy do novej šou

Čítať viac...
Nahor