Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdzuje plány so Susedmi, druhú sériu odvysiela túto jar! Poznáme vysielací deň Semaforu

Markíza pokračuje plynule vo výrobe nových epizód najsledovanejšieho sitkomu, s ich nasadením čakať nebude. Joj zas potvrdila nasadenie svojej komediálnej novinky.

Podoba štruktúr televízií v ďalšej časti marca sú opäť jasnejšie. Potvrdili sa informácie portálu Mediaboom.sk, ktorý naznačoval zotrvanie Susedov v jarnej štruktúre aj po odvysielaní všetkých desiatich častí prvej série. Nový komediálny seriál Kuchyňa tak Susedov v pondelky od marca nenahradí, ale doplní.

Susedia a Kuchyňa vytvoria od 5. marca tandem. Markíza bude totižto vo vysielaní Susedov pokračovať plynule aj v ďalšej časti jarnej sezóny, keď 12. marca odvysiela 11. časť seriálu. Tá je zároveň súčasťou už novej druhej série.

Markíza k tomu spresnila, že Kuchyňa bude minutážou kratší seriál. Svojou dĺžkou sa zaradí skôr ku Susedom, Našim či Semaforu, keď jej televízia vyhradila v programe 40-minútový slot. Stopáž jednotlivých dielov sa tak bude hýbať bezmála okolo polhodiny.

Svoje nasadenie pritom pozná aj spomínaný Semafor. Joj blížiaci sa štart komediálnej novinky ohlásila len pred pár dňami, pričom s ňou vo vysielaní ráta už o tri týždne. Potvrdzujú pritom predbežné informácie, keď Semafor vyplní od marca utorňajšie večery o 20:35. Aktuálne vysielaní Vlci v tomto čase prepadávajú, naposledy sa takto uvedú budúci týždeň.

Joj následne na utorok 6. marca nasadzuje komédiu Návrh, film však pôjde jednorázovo. Od ďalšieho utorka 13. marca už podľa oficiálnych informácií odštartuje nový seriál Semafor, ktorý minimálne v úvodný večer potiahne až do takmer 22. hodiny.

Vlci budú aj po nástupe Semaforu pokračovať vo vysielaní dvoch častí do týždňa. Televízia ich však odsúva do neskoršieho času a vysielať už bude len po jednej epizóde v utorok a stredu. V oba dni im budú nábeh robiť komediálne seriály – Semafor v utorky, Prázdniny v stredy.

Do štruktúry Markízy sa od pondelka 13. marca vráti Kredenc. Televízia tandemu Susedia a Kuchyňa verí, a tak skeč šou po čase znovu vysúva do lepšieho času už na 21:50. Kredencu sa v ostatných sezónach vôbec nedarí a svoje nové miesto nachádzal skôr v nočných hodinách okolo 23-tej.

Čítať viac...
Nahor