Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza potvrdzuje Kredenc aj na jeseň! Od nedele nasadzuje nové jingle

Líder v priebehu tohto roka už po tretí raz prináša vynovený vizuál.

Jesenná sezóna sa naostro rozbieha od nedele 30. augusta, kedy štartujú dôležité projekty V siedmom nebi, Superstar a Doktor Martin. Dôležitosť tohto dňa potvrdzuje Markíza nasadením nových jesenných jinglov, ktorými po letnom vizuáli nadväzuje na novú grafiku nasadenú vo februári tohto roka.

Markíza si dáva na grafike a jej pravidelnom refreshi záležať, s novinkami prichádza už po tretíkrát v tomto roku. Najprv uprostred februára potichu kompletne zmenila ident stanice, na prelome júna a júla zaviedla letnú grafiku so špeciálne vyrobenými jinglami pre letné obdobie. Teraz sa televízia vracia ku klasickému vizuálu, no opäť pripravila novú sadu jinglov, v ktorých sa zameriava na zábavné projekty.

Okrem Hornej Dolnej či Farmy sa v grafike objavuje aj Kredenc, čím televízia potvrdzuje jeho nasadenie na túto jeseň. Mnoho divákov očakáva jeho návrat, Markíza však ani približný termín neprezrádza. Rovnako skúpa na informácie je aj v prípade Hornej Dolnej. Tá by sa už aspoň naisto mala vrátiť v septembri, čo nakoniec potvrdila aj televízia.

Čítať viac...
Nahor